Netflix

Piątek obrodził w nowości na Netflix - mocne premiery już dzisiaj

Konrad Kozłowski
Piątek obrodził w nowości na Netflix - mocne premiery już dzisiaj
67

Już dawno nie było tak dobrego piątku dla widzów Netfliksa. Debiutujące dziś na Netflix filmy i seriale zapowiadają się naprawdę udanie - sprawdźcie co nowego!

Mowgli: Legenda dżungli

Zacznijmy od superprodukcji "Mowgli: Legenda dżungli", która jest nową wersją klasycznej opowieści. Za filmem stoi Andy Serkis, którego możecie (nie) pamiętać z takich ról jak Smeagol we Władcy Pierścieni czy Cezar w Planecie małp. Mistrz technologii motion capture postanowił stanąć teraz za kamerą i przygotował świetnie prezentujący się na zwiastunach tytuł. Zamiast do kin (zwiastun nadal widnieje na koncie YouTube Warner Bros.), dzisiaj trafił na Netflix.

The Ranch - część 6

Numeracja odcinków w "The Ranch" jest równie kłopotliwa, co w "Chilling Adventures of Sabrina", ponieważ Netflix nie zdecydował się nazywać kolejnych serii sezonami, lecz częściami. Tak naprawdę, na każdy nowy sezon składają się dwie części - druga część Sabriny już wkrótce na Netflix, a dzisiaj debiutują nowe odcinki "The Ranch" (6. część lub 2. część 3. sezonu).  Byłem sceptyczny, ale sitcom Netfliksa świetnie prezentuje się od samego początku, a nowe odcinki nie zawodzą. Jak będzie tym razem, gdy zabraknie jednej z głównych postaci, czyli Roostera (Koguta) granego do tej pory przez Danny'ego Mastersona? Trzymam kciuki, by jak najlepiej.

Dumplin (Kluseczka) z Jennifer Aniston

A może macie ochotę na coś lżejszego i wzruszającego jednocześnie? Netflix już od jakiegoś czasu prezentuje filmy z twórcami i aktorami z najwyższej półki - nie inaczej jest tym razem. O czym opowiada "Kluseczka"? Kluseczka (Danielle Macdonald) to pulchna nastoletnia córka byłej miss (Jennifer Aniston). Pewnego dnia dziewczyna postanawia wziąć udział w konkursie piękności organizowanym przez jej matkę. Robi to na znak protestu, ale wkrótce dołączają do niej inne uczestniczki, co odmienia cały konkurs i małe teksańskie miasteczko, w którym się on odbywa.

Pine Gap - australijski serial na Netflix

Niemiecki debiut pt. "Dark" wypadł znakomicie, polski "1983" wzbudził niemałe emocje, a jak odebrany zostanie australijski serial Netflix? Na oryginalną produkcję "Tidelands" jeszcze zaczekamy, ale dzisiaj możemy zobaczyć "Pine Gap", który zabierze nas do Alice Springs w południowo-zachodniej Australii, gdzie znajduje się tajna baza sił australijskich i amerykańskich. Problemy zaczynają się wtedy, gdy szpiedzy obydwu agencji zaczynają jednocześnie ze sobą współpracować i działać przeciwko sobie.

Berlińskie psy - czy powtórzą sukces Dark?

Dzięki sukcesowi "Dark", Netflix rozkręcił swoją niemiecką ofertę seriali na dobre. Jednym z nowych projektów jest serial "Berlińskie psy", który dziś pojawia się w ofercie. Dwóch nie przepadających za sobą gliniarzy z Berlina będzie musiało współpracować, by powstrzymać rosnącą przestępczość w mieście. Mnóstwo akcji, niezły humor - sprawdzicie?

Czytaj też: Nowe filmy i seriale na Netflix – grudzień 2018

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu