Gry

Krwawe Walentynki z Techlandem!

Marcin M. Drews

Dziennikarz, pisarz, nauczyciel akademicki, specja...

4

Wstaję dziś rano zdrowy i wyspany, włączam komputer, zaglądam w pocztę, na Facebooka i z miejsca dostaję torsji, bo 14 lutego sieć zmienia się w krainę kolorowych kucyków. Kiedy poczułem, jak w żołądku wzbiera mi tęcza i chce wydostać się na zewnątrz, z ratunkiem pojawił się Techland. Dziękuję. C...

Wstaję dziś rano zdrowy i wyspany, włączam komputer, zaglądam w pocztę, na Facebooka i z miejsca dostaję torsji, bo 14 lutego sieć zmienia się w krainę kolorowych kucyków. Kiedy poczułem, jak w żołądku wzbiera mi tęcza i chce wydostać się na zewnątrz, z ratunkiem pojawił się Techland. Dziękuję.

Czy mam coś do Walentynek? Nie. Serio! Do wszystkich świąt mam stosunek ambiwalentny, a prawdę mówiąc, żadnego z nich do końca nie rozumiem. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że człowiek jest istotą bazującą na tradycji, więc OK - póki nikt nie zmusza mnie do obchodzenia różnych dziwnych rocznic, a na ołtarzach nie składa się krwawych ofiar, nie widzę w świętach żadnego problemu.

Drażnić natomiast może publiczna reakcja. Wszystkie emocje i działania przenieśliśmy to sieci i staliśmy się cyberekshibicjonistami. Na litość Cthulhu, macie swoje sympatie? Chcecie im dziś zrobić niespodziankę? Jpgi z serduszkami, tęczą, misiami i kucykami tego nie załatwią! Naprawdę, super, że Tomek kocha Zenka, a Marysia Kubę, ale jeśli nażarliście się szczęścia i rzygacie tęczą, nie musicie tego robić publicznie. Zadzwońcie czy napiszcie do swoich dziewczyn, chłopaków, żon, mężów i umówcie się dziś do kina czy na tak zwaną kolację ze śniadaniem. Welcome to the real world!

Odtrutkę podał mi dziś na srebrnej tacy Techland. Jako część kampanii promocyjnego gry Dying Light (na którą wszyscy czekamy z zapartym tchem), pojawiły się dziś "Zombie Walentynki". Wejdźcie już teraz na stronę dyinglightgame.pl/zombie-walentynki i odetchnijcie z ulgą po ciężkim klimacie kucyków, różowych misiów i lalek Barbie.

Strona daje nam możliwość wysłania e-Walentynki z Dying Light. Wybraną kartkę można przekazać mailem lub przez Facebooka. Osobiście ujęła mnie wersja pierwsza z hasłem "To Ty składasz moje serce w całość!" Za chwilę wyląduje to u mnie na windowsowej tapecie!

Wszystkiego najlepszego, kochajcie się i bądźcie dla siebie dobrzy przez cały rok, a dziś nie siedźcie prze komputerem, tylko idźcie na prawdziwą randkę!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu