Akcja Partnerska

Sprawdzamy, co potrafi ekspres do kawy KRUPS Intuition Preference +

PW
Paweł Winiarski
45

Jeśli tak jak ja nie wyobrażacie sobie poranka bez kawy, to pokażę Wam dziś produkt, który nie dość, że uratuje dzień po nieprzespanej nocy, to jeszcze pozwoli nacieszyć kubki smakowe. Oto ekspres KRUPS Intuition Preference +.

KRUPS Intuition Preference + to jeden z czterech modeli nowej linii ekspresów KRUPS Intuition Preference. Urządzenia dostępne są w dwóch podliniach i czterech kolorach. Dla Intuition Preferencje będzie to czarny i kość słoniowa, dla Intuition Preference + srebrny i tytanowy. Wszystkie wersje wyglądają solidnie i elegancko.

Pierwsze, co rzuca się w oczy po wyciągnięciu ekspresu z pudełka to duży, czytelny wyświetlacz Smart Screen z poziomu którego szybko i wygodnie da się przygotować łącznie aż 15 rodzajów napojów. Ja standardowo najbardziej upodobałem sobie kawy mleczne z latte machiatto i cappuccino na czele. A skoro o kawach mlecznych mowa, to bardzo fajną opcją jest możliwość przygotowania dwóch takich napojów jednocześnie. Docenicie tę funkcję kiedy przyjdą goście, zapewniam Was. Ekspres pozwala stworzyć 2 profile użytkownika, którym można nadać nazwę i przypisać kolor, a w każdym z nich zapisać 7 ulubionych napojów Mamy tu pełną personalizację kawy, możemy wybrać zarówno jej moc jak również objętość - wszystko zależy od tego, czy będziemy korzystać z kubka czy szklanki.

Chcecie dowiedzieć się więcej? W takim razie zapraszam na materiał wideo o ekspresie KRUPS Intuition Preference +.

Materiał powstał we współpracy z KRUPS.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: