Po Godzinach

Dlaczego powstał 2. sezon "Kruka"? Korolczuk i Żurawski o kulisach

KK
Konrad Kozłowski
0

Chyba nikt nie spodziewał się powrotu "Kruka", a jednak Jakub Korolczuk przygotował scenariusz 2. sezonu. W roli głównej powraca Michał Żurawski.

Kruk. Czarny woron nie śpi - wywiady

"Kruk" jest jednym z najlepszych seriali CANAL+, dlatego końcówka 1. sezonu mogła rozczarować niektórych widzów. Dlaczego? Ponieważ dość definitywnie przekreślała szanse na kontynuację, jednocześnie będąc bardzo satysfakcjonującym finałem całego sezonu. Adam Kruk jednak powraca, lecz jego otoczenie znacząco się zmieniło. Zupełnie nowa historia i rozbudowana obsada mają nadać nowej serii świeżości.

„Kosmiczny mecz: Nowa era” raczej nie zostanie klasykiem – recenzja

Między innymi o tym mówi Jakub Korolczuk, który wielokrotnie podkreśla w rozmowie o tym, jak inne podejście zastosowano tym razem. To nie oznacza jednak, że porzucono wszystko, co charakteryzowało "Kruka" - wracamy na Podlasie, nadal poruszamy sferę duchową, a policjanci stają przed trudnym zadaniem wyśledzenia sprawców. Przemyt rozkwita, a Kruk będzie musiał podjąć wiele trudnych decyzji.

W obydwu rozmowach nie mogło zabraknąć tematu ponownego powrotu "Kruka" na antenę CANAL+ i... odpowiedź na to pytanie może Was wszystkich zaskoczyć. Wydaje się, że sprawa jest już przesądzona i ogłoszenie jej oficjalnym torem jest jedynie formalnością. Przedpremierowo ocenialiśmy dla Was 2. sezon "Kruk. Czarny Woron nie śpi", a teraz życzymy miłego odsłuchu.

Kruk 2. sezon - recenzja. Wyjątkowy powrót na Podlasie

"Kruk" wraca z 2. sezonem. Korolczuk i Żurawski o kulisach

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: