Startups

[Krótko] Znanylekarz.pl kupuje lidera rynku w Turcji

Grzegorz Marczak
[Krótko] Znanylekarz.pl kupuje lidera rynku w Turcji
6

Serwisu Znanylekarz.pl raczej czytelnikom Antyweb przestawiać nie trzeba. Należy on do grupy serwisów DocPlanner.com choć grupa ta powstała właśnie na bazie Znanylekarz. Na dziś grupa chwali się obecnością w 15 krajach i ruchem na poziomie 4,6 miliona unikalnych użytkowników miesięcznie. W bazie...

Serwisu Znanylekarz.pl raczej czytelnikom Antyweb przestawiać nie trzeba. Należy on do grupy serwisów DocPlanner.com choć grupa ta powstała właśnie na bazie Znanylekarz.

Na dziś grupa chwali się obecnością w 15 krajach i ruchem na poziomie 4,6 miliona unikalnych użytkowników miesięcznie. W bazie na całym świecie mają zarejestrowanych ponad 1,3 miliona lekarzy.

Grupa DocPlanner właśnie ogłosiła przejęcie portalu Eniyihekim, lidera rynku w Turcji. Według informacji jakie dostaliśmy Eniyihekim jest liderm rynku tureckiego w zakresie internetowej rezerwacji wizyt u lekarzy i lekarzy dentystów, powstał w 2012 roku i obecnie działa w 69 tureckich miastach. Serwis odwiedza ponad 1,5 mln unikalnych użytkowników, którzy na stronach Eniyihekim mogą znaleźć informacje o blisko 150 000 specjalistów.

Niestety kwota inwestycji ani szczegóły nie zostały ujawnione.

Gralewski (prezes grupy o przejęciu) :

Przejęcie serwisu Eniyihekim to bardzo ważny krok w ekspansji zagranicznej DocPlanner.com. Cieszę się, że Altay Tinar i załoga Eniyihekim dołączają do firmy i jestem przekonany, że dzięki wspólnym działaniom, DocPlanner.com będzie wiodącą platformą do umawiania wizyt z lekarzami, najpierw w Europie, a następnie na całym świecie

Mariusz razem z ekipą zasługuje na duże gratulacje nie tylko z okazji przejęcia tureckiego serwisu a głównie ze względu na to jak skuteczni są w branży internetowej. Znanylekarz to przecież nie jedyna inwestycja, którą z sukcesem prowadzą.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu