Gry

[Aktualizacja] [Krótko] Xboksy 360 przestały uruchamiać gry i aplikacje, jest jednak na to (połowiczne) rozwiązanie

Paweł Kozierkiewicz
[Aktualizacja] [Krótko] Xboksy 360 przestały uruchamiać gry i aplikacje, jest jednak na to (połowiczne) rozwiązanie
21

Od wczoraj w sieci pojawia się coraz więcej zgłoszeń, że konsole Xbox 360 przestały spełniać swoje podstawowe zadanie, czyli uruchamiać gry. Przy próbie odpalenia tytułu pojawia się czarny ekran i konsola się zawiesza. [Aktualizacja:] Wygląda na to, że problem został rozwiązany. Na stronie suppor...

Od wczoraj w sieci pojawia się coraz więcej zgłoszeń, że konsole Xbox 360 przestały spełniać swoje podstawowe zadanie, czyli uruchamiać gry. Przy próbie odpalenia tytułu pojawia się czarny ekran i konsola się zawiesza.

[Aktualizacja:] Wygląda na to, że problem został rozwiązany. Na stronie supportu zniknął alert. Sprawdziłem działanie usługi i wszystko ruszyło bez problemu.

Na stronie wsparcia Xboksa figuruje taki oto komunikat:

Microsoft przyznaje, że zauważył wzmiankowany problem i zapewnia, że trwają prace nad usunięciem usterki. Trudno jednak powiedzieć, kiedy to nastąpi. Ma to jednak związek z usługami sieciowymi. Kiedy odłączymy konsolę od internetu i ją zrestartujemy, wtedy możliwe jest włączenie gier. Zapomnijmy jednak o zabawie w sieci. Wszystkim posiadaczom pozostaje jedynie regularne sprawdzanie komunikatów na stronie pomocy technicznej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MicrosoftXbox 360xbox