Apple

[Krótko] Tajne laboratorium niczym klub fitness - tak wyglądają testy Apple Watch

PW
Paweł Winiarski
6

Mówiąc szczerze, nie przypuszczałem że testy zegarka monitorującego aktywność wyglądają właśnie tak. Pot, zmęczenie, maszyny do fitnessu. Apple naprawdę profesjonalnie podszedł do tematu Apple Watch i HealthKit.. Zegarek od Apple może się podobać, może wywoływać mieszane uczucia. Jest jednak dla...

Mówiąc szczerze, nie przypuszczałem że testy zegarka monitorującego aktywność wyglądają właśnie tak. Pot, zmęczenie, maszyny do fitnessu. Apple naprawdę profesjonalnie podszedł do tematu Apple Watch i HealthKit..

Zegarek od Apple może się podobać, może wywoływać mieszane uczucia. Jest jednak dla koncernu z Cupertino najważniejszą premierą od debiutu pierwszego iPada. To logiczne, że ktoś testuje wszystkie fitnessowe dobrodziejstwa jakie zaimplementowano w urządzeniu, ale nie przypuszczałem, że stworzono do tego celu specjalne tajne laboratorium, w którym pracownicy (czy raczej testerzy) dają z siebie wszystko, spalając kalorie na maszynach do fitnessu.

Reporterzy „Good Morning America”, porannego serwisu informacyjnego od ABC zostali wpuszczeni z kamerami do wspomnianego tajnego laboratorium Apple. Na tyle tajnego, że przez dwa lata nikt o jego istnieniu nie wiedział. Robi wrażenie - wygląda lepiej niż niejeden klub fitness. A i jego pracownicy wykazują więcej chęci do ćwiczeń niż większość uczęszczających do fitness-klubów, nawet napędzanych noworocznymi postanowieniami.

A żeby było zabawniej, pracownicy nie wiedzieli nawet nad czym tak naprawdę pracują. To się nazywa silna wola jeśli chodzi o dochowanie tajemnicy dotyczącej nowego sprzętu.

grafika: 1

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

ciekawostkiApple Watch