12

[Krótko] Sniper Elite V2 za darmo na Steamie

Tylko przez niecałe dwadzieścia cztery godziny możecie zupełnie za darmo dodać do swojej biblioteki na Steamie grę Sniper Elite V2. Akcja ma związek z nadchodzącą premierą Sniper Elite III: Afrika. O tym tytule (oraz trochę o poprzednich częściach) pisałem kilka dni temu w zapowiedzi. Seria Sniper Elite to wymagające strzelanki, które stoją na drugim biegunie […]

Tylko przez niecałe dwadzieścia cztery godziny możecie zupełnie za darmo dodać do swojej biblioteki na Steamie grę Sniper Elite V2.

Akcja ma związek z nadchodzącą premierą Sniper Elite III: Afrika. O tym tytule (oraz trochę o poprzednich częściach) pisałem kilka dni temu w zapowiedzi. Seria Sniper Elite to wymagające strzelanki, które stoją na drugim biegunie współczesnych gier FPP. Tutaj liczy się spokojne planowanie akcji, celne oko i ten jeden moment, w którym oddaje się celny strzał. Na próżno szukać w tym cyklu oskryptowanych akcji i filmowych momentów rodem z Hollywood, które stały się elementem charakterystycznym dla Call of Duty.

Sniper Elite V2

Aby dodać do biblioteki Sniper Elite V2, musicie zalogować się do aplikacji Steam, albo skorzystać z wersji przeglądarkowej przechodząc na tę stronę. Pamiętajcie tylko, że macie niespełna 24 godziny na wykonanie tej operacji. Oferta wygaśnie 5 czerwca o godzinie 18:00.

Miłego strzelania!