Gry

[Krótko] Sniper Elite V2 za darmo na Steamie

12

Tylko przez niecałe dwadzieścia cztery godziny możecie zupełnie za darmo dodać do swojej biblioteki na Steamie grę Sniper Elite V2. Akcja ma związek z nadchodzącą premierą Sniper Elite III: Afrika. O tym tytule (oraz trochę o poprzednich częściach) pisałem kilka dni temu w zapowiedzi. Seria Snipe...

Tylko przez niecałe dwadzieścia cztery godziny możecie zupełnie za darmo dodać do swojej biblioteki na Steamie grę Sniper Elite V2.

Akcja ma związek z nadchodzącą premierą Sniper Elite III: Afrika. O tym tytule (oraz trochę o poprzednich częściach) pisałem kilka dni temu w zapowiedzi. Seria Sniper Elite to wymagające strzelanki, które stoją na drugim biegunie współczesnych gier FPP. Tutaj liczy się spokojne planowanie akcji, celne oko i ten jeden moment, w którym oddaje się celny strzał. Na próżno szukać w tym cyklu oskryptowanych akcji i filmowych momentów rodem z Hollywood, które stały się elementem charakterystycznym dla Call of Duty.

Aby dodać do biblioteki Sniper Elite V2, musicie zalogować się do aplikacji Steam, albo skorzystać z wersji przeglądarkowej przechodząc na tę stronę. Pamiętajcie tylko, że macie niespełna 24 godziny na wykonanie tej operacji. Oferta wygaśnie 5 czerwca o godzinie 18:00.

Miłego strzelania!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

steam