Internet

[Krótko] Nowa oferta Neostrady – internet do 80 Mb/s za 39,90 zł

Grzegorz Ułan
[Krótko] Nowa oferta Neostrady – internet do 80 Mb/s za 39,90 zł
99

Neostrada to chyba jedna z najbardziej krytykowanych w Sieci opcji stacjonarnego internetu. Główny zarzut, kierowany pod jej adresem, to oferowana prędkość internetu, a ściślej mówiąc rzeczywista prędkość, która często różni się od tej oferowanej w cenniku. Dzisiaj Orange zaprezentował nową ofert...

Neostrada to chyba jedna z najbardziej krytykowanych w Sieci opcji stacjonarnego internetu. Główny zarzut, kierowany pod jej adresem, to oferowana prędkość internetu, a ściślej mówiąc rzeczywista prędkość, która często różni się od tej oferowanej w cenniku.

Dzisiaj Orange zaprezentował nową ofertę, która ma niejako rozwiązać ten problem i od jutra będzie możliwy zakup oferty Neostrady w jednej cenie za 39,90 zł, niezależnie od rzeczywistej prędkości w danej lokalizacji.

Obecna oferta:

Nowa oferta, obowiązująca od jutra:

Jeśli nie mamy telefonu stacjonarnego, doliczana jest opłata za utrzymanie łącza w wysokości 29,24 zł z VAT. W rezultacie za samą Neostradę do 80 Mb/s zapłacimy blisko 70 zł. Rzecznik prasowy Orange, uprzedzając dyskusje na temat tej opłaty, wczoraj opublikował wpis z uzasadnieniem konieczności jej doliczania.

Oprócz Neostrady udostępniono też pakiety obniżające koszty ofert mobilnych, czyli Smart Planów Open.

Nowe oferty będą dostępne od jutra i mogą z nich skorzystać nowi klienci oraz przedłużający umowę czy przenoszący usługi do Orange.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot