Polska

Krótko: HD Voice dostępne już w Orange!

Grzegorz Ułan
Krótko: HD Voice dostępne już w Orange!
41

Dziś rano odebrałem pierwsze połączenie w tej jakości od mojej Mamy. Początkowo nie zorientowałem się, że może to być to, gdyż Mama korzysta ze zwykłego telefonu z klawiaturą. Okazało się jednak, że również wspiera tę technologię. Pojawiające się już tu i ówdzie w sieci głosy, że HD Voice zawitał...

Dziś rano odebrałem pierwsze połączenie w tej jakości od mojej Mamy. Początkowo nie zorientowałem się, że może to być to, gdyż Mama korzysta ze zwykłego telefonu z klawiaturą. Okazało się jednak, że również wspiera tę technologię.

Pojawiające się już tu i ówdzie w sieci głosy, że HD Voice zawitało w końcu do Orange, utwierdziło mnie w przekonaniu, że to ma jednak miejsce. Potwierdził to też rzecznik Orange w jednym z komentarzy na swoim blogu.

Jakoś połączenia jest nieporównywalna z normalną rozmową bez tej usługi. Miałem wrażenie że stoje obok Mamy, która była równie mocno zdziwiona, co ja z jakości głosu płynącego ze słuchawki.

Abyśmy mogli korzystać z tej technologii, rozmówca musi być w naszej sieci, no i korzystać z telefonu wspierającego HD Voice. Całą listę urządzeń znajdziecie na tej stronie - List of Smartphones using HD Voice.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot