Google

[Krótko] Google udostępnia nowy panel ustawień konta

Grzegorz Ułan
[Krótko] Google udostępnia nowy panel ustawień konta
8

Trzeba przyznać, że ostatnio Google dużo robi w kwestii zabezpieczeń dla użytkowników jego usług. Zaczęło się od wprowadzenia dwuskładnikowego uwierzytelniania, z którego korzystam do dziś, później test zabezpieczeń konta, gdzie mogliśmy przejrzeć uprawnienia, wszystkie nasze urządzenia, które mają...

Trzeba przyznać, że ostatnio Google dużo robi w kwestii zabezpieczeń dla użytkowników jego usług. Zaczęło się od wprowadzenia dwuskładnikowego uwierzytelniania, z którego korzystam do dziś, później test zabezpieczeń konta, gdzie mogliśmy przejrzeć uprawnienia, wszystkie nasze urządzenia, które mają dostęp do naszego konta oraz wszelką aktywność na naszym koncie.

Dziś Google zebrało to wszystko w jednym miejscu i udostępniło zupełnie nowy panel tych ustawień, gdzie mamy w jednym miejscu zebrane wszystkie nasze dane.

Na głównej stronie mamy zakładki podzielone na trzy główne części Logowanie i bezpieczeństwo, Informacje osobowe i prywatność oraz Ustawienia konta.

Pod dwiema pierwszymi kategoriami mamy od razu odnośniki do szybkiego sprawdzenia zabezpieczeń i przeglądnięcia ustawień prywatności, co polecam Wam zrobić w pierwszej kolejności, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

Źródło.
Link do panelu konta.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu