Polska

[Krótko] Google Transit uruchomione w Warszawie!

Grzegorz Ułan
[Krótko] Google Transit uruchomione w Warszawie!
24

Zaledwie w zeszłym tygodniu dzieliłem się z Wami informacjami na temat uruchomienia Google Transit w Warszawie i już dziś staje się to faktem. Informację tę podał nam przed chwilą nasz Czytelnik, pod tym samym wpisem w tym komentarzu. Sprawdziłem na szybko, podaje prawie identyczne propozycje doj...

Zaledwie w zeszłym tygodniu dzieliłem się z Wami informacjami na temat uruchomienia Google Transit w Warszawie i już dziś staje się to faktem. Informację tę podał nam przed chwilą nasz Czytelnik, pod tym samym wpisem w tym komentarzu.

Sprawdziłem na szybko, podaje prawie identyczne propozycje dojazdu jak te, które znam z JakDojade.pl. Zastanawiam się czy rzeczywiście zrobili to we własnym zakresie czy jednak dogadali się z ZTM w Warszawie.

Jutro przed wyjściem do biura sprawdzę czy w Google Now również zaproponuje mi tą samą trasę, włącznie z godziną odjazdu, podobnie jak już jest z samolotami.

Niezależnie od okoliczności uruchomienia tej usługi w Warszawie, cieszy fakt, że w końcu się udało i możemy z niej korzystać w stolicy naszego kraju. To spore udogodnienie nie tylko dla mieszkańców, ale również dla przyjezdnych osób, które nie korzystają akurat z innych dedykowanych aplikacji do tego.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu