Świat

Korporacyjny Gmail to od dziś 25GB

Grzegorz Marczak
Korporacyjny Gmail to od dziś 25GB
4

Google podwoiło przestrzeń dedykowaną na pocztę Gmail w usługach dla korporacji. W chwili obecnej przestrzeń na pocztę od google (w pakiecie Google Apps Premier Edition) wynosi 25GB. Wraz z powiększeniem powierzchni poczty użytkownicy edycji korporacyjnej aplikacji od google dostaną nowe narzędz...

Google podwoiło przestrzeń dedykowaną na pocztę Gmail w usługach dla korporacji. W chwili obecnej przestrzeń na pocztę od google (w pakiecie Google Apps Premier Edition) wynosi 25GB.

Wraz z powiększeniem powierzchni poczty użytkownicy edycji korporacyjnej aplikacji od google dostaną nowe narzędzia dzięki którym ich dane będą bardziej bezpieczne a ich poczta będzie lepiej chroniona przed spamem (Wszystko to dzięki firmie Postini którą google zakupiło za 625 milionów dolarów)

Edycja korporacyjna aplikacji od Google kosztuje 50 dolarów na osobę na rok.

Wszystkie te zmiany świadczą o tym, że google wraz z swoim pakietem aplikacji (który na pewno będzie się powiększał) zaczyna myśleć nie tylko o małych przedsiębiorcach ale coraz poważniej "przymierza" się do klientów korporacyjnych.

Z oficjalnych informacji wiadomo, że codziennie około 1,500 firm rejestruje się w celu skorzystania z Google Apps (są to przeważnie firmy potrzebujące prostych i szybkich rozwiązań, które nie wymagają supportu oraz skomplikowanych i drogich umów licencyjnych).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu