Świat

Zrób się na rysunkowo.

Grzegorz Marczak
Zrób się na rysunkowo.
5

BeFunky to narzędzie (serwis internetowy), który pozwala nam w bardzo łatwy sposób zamienić zdjęcia w rysunki obrazkowe. Konwertować do postaci kreskówki możemy (będziemy mogli) nie tylko zdjęcia ale również filmy video (na stronie głównej serwis możemy zobaczyć fragment filmu "300" w wersji rys...

BeFunky to narzędzie (serwis internetowy), który pozwala nam w bardzo łatwy sposób zamienić zdjęcia w rysunki obrazkowe. Konwertować do postaci kreskówki możemy (będziemy mogli) nie tylko zdjęcia ale również filmy video (na stronie głównej serwis możemy zobaczyć fragment filmu "300" w wersji rysunkowej).

Stworzone przez nas komiksy czy filmy rysunkowe możemy tworzyć bez potrzeby ściągania czegokolwiek na nasz dysk twardy. Wszystkie stworzone przez nas "rysunki" możemy oczywiście zachować w serwisie i poddać je ocenie innych użytkownikówNiestety możliwość konwertowania filmów do postaci filmów animowanych jeszcze nie jest dostępna - ale jak pokazuje poniższy film - warto poczekać aby przetestować to narzędzie na chociażby jednym własnym filmie.


Film przerobiony na rysunkowy

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu