Gry

Konkurs! Zdobądź bezpłatne zaproszenie na PGA VIP DAY!

Marcin M. Drews
Konkurs! Zdobądź bezpłatne zaproszenie na PGA VIP DAY!
25

! Dzięki uprzejmości organizatorów Poznań Game Arena, mamy do rozlosowania CZTERY zaproszenia na PGA VIP DAY, jaki odbędzie się w najbliższy piątek! Przypominamy, że zwykły bilet na ten dzień kosztuje 100 zł. Czterech Czytelników Antywebu będzie mogło jednak wejść tam za darmo! Poznań Game Arena...

! Dzięki uprzejmości organizatorów Poznań Game Arena, mamy do rozlosowania CZTERY zaproszenia na PGA VIP DAY, jaki odbędzie się w najbliższy piątek! Przypominamy, że zwykły bilet na ten dzień kosztuje 100 zł. Czterech Czytelników Antywebu będzie mogło jednak wejść tam za darmo!

Poznań Game Arena zapowiada się w tym roku wręcz ekscytująco, a program aż pęka w szwach. Przez dwa weekendowe dni będzie się działo się naprawdę wiele. Tymczasem na piątek zaplanowano specjalny dzień z udziałem największych polskich twórców gier. Chcecie dołączyć do grona uczestników? Nic prostszego!

Poniżej w komentarzach napiszcie w kilku zdaniach, co Was zachwyciło w ostatnich latach najbardziej w polskim gamedevie! Nie wymagamy żadnych danych osobowych. Pod wypowiedzią po prostu dodajcie mail, na który mamy Wam wysłać elektroniczne zaproszenie!  Jutro po 18.00 rozlosujemy nagrody!

 

Łukasz Wołonkiewicz

dyrektor Targów PGA:

Organizowane prze MTP Targi Gier, Rozrywki i Multimediów POZNAŃ GAME ARENA to wydarzenie, które już teraz możemy uznać za najważniejsze w roku spotkanie branży gier oraz IT. O jego randze niech świadczy lista wystawców z rynkowymi liderami na czele, a także rosnące grono zwiedzających, które według naszych szacunków liczyć będzie około 40 000 osób. W budowaniu marki PGA wspierają nas również media, stowarzyszenia i wszystkie podmioty reprezentujące tzw. otoczenie biznesu. Tegoroczna edycja PGA wróży wielki sukces całej branży, którą i my aktywnie rozwijamy. Poparciem tej tezy nie będzie Strefa Polskich Developerów, którą zainteresowanie przerosły nasze oczekiwania. Umożliwiamy w ten sposób polskim producentom gier prezentację szerokiemu gronu odbiorców oraz potencjalnym kontrahentom.

Dariusz Wawrzyniak

wicedyrektor Targów PGA:

Tegoroczna edycja PGA to na pewno wielki sukces, którego nie osiągnęlibyśmy bez zaangażowania wystawców oraz mediów. To oni właśnie wsparli nas, organizując bogaty program imprez towarzyszących, wśród których na szczególne uznanie zasługuje Zjazd Twórców Gier, debata z ikonami game dev’u, Finały Ligi Cybersport, Mistrzostwa Polski w grę TrackMania Studium 2 i wiele, wiele innych. Do dyspozycji graczy oddamy łącznie 350 stanowisk wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt gamingowy, zagospodarujemy 5 hal wystawienniczych, zorganizujemy dwie sceny, a nawet kino 3D. Wszystko z udziałem naszych partnerów. PGA to wielkie święto, do którego zapraszamy wszystkich – amatorów i profesjonalistów, zawodowców i hobbystów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

poznańztgpga