Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Konkurs z iPadem Mini trwa dalej

GM
Grzegorz Marczak
0

Mój dzień z konkursem PayPal zakończył się pełnym sukcesem, to znaczy podpowiedź była prawie tak dokłada że chyba nikt nie miał wątpliwości iż chodziło o Astona Martina. Niestety nie tego prawdziwego ale dość ładny model w wersji zabawkowej :) Każdy w takim samochodzie (lub prawie każdy) poczułb...

Mój dzień z konkursem PayPal zakończył się pełnym sukcesem, to znaczy podpowiedź była prawie tak dokłada że chyba nikt nie miał wątpliwości iż chodziło o Astona Martina. Niestety nie tego prawdziwego ale dość ładny model w wersji zabawkowej :) Każdy w takim samochodzie (lub prawie każdy) poczułby się Like a Boss.

Zwycięzcami nagrody dnia zostali : Krzysztof Jakubik, Łukasz Spodobalski oraz Bartek Sarul. Mam nadzieję, że to stali czytelnicy Antyweb.

Sama zabawa się jednak nie kończy. Przypomnę, że do wygrania jest najnowszy i najmniejszy z iPadów! Konkurs trwa do 4 grudnia (wtorek) a patrząc na wyniki chyba praktycznie każdy ma jeszcze szansę na główną nagrodę. Także zapraszam serdecznie do zabawy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konkurspaypalipad mini