Felietony

Evernote na Generation Mobile 2013! Ostatnie bilety w super cenie

Grzegorz Marczak
Evernote na Generation Mobile 2013! Ostatnie bilety w super cenie
4

Bardzo miło mi poinformować, że tak znakomita firma jak Evernote zapowiedziała swoje uczestnictwo w Generation Mobile 2013 (i to nie koniec bo rozmawiamy z kolejnym znamiennymi firmami z tej branży). Jeśli pierwszy raz czytacie o tej konferencji to wspomnę, że jest to już druga edycja (za pierws...

Bardzo miło mi poinformować, że tak znakomita firma jak Evernote zapowiedziała swoje uczestnictwo w Generation Mobile 2013 (i to nie koniec bo rozmawiamy z kolejnym znamiennymi firmami z tej branży). Jeśli pierwszy raz czytacie o tej konferencji to wspomnę, że jest to już druga edycja (za pierwszą zebraliśmy świetne recenzje) impreza jest całkowicie poświęcona zagadnieniom mobilnym. Jest to konferencja dla biznesu i dla wszystkich którzy chcą dowiedzieć się o trendach w mobila, czy warto już teraz tworzyć mobilną strategię i jak się za to zabrać. Podczas GM2013 będzie też premiera badania rynku mobilnego oraz finał konkursu na aplikacje mobilne.

Early Bird tylko do końca listopada

Przypominam o GM2013 nie bez powodu. Otóż wraz z końcem listopada kończy się też Early Bird czyli okres w którym można kupić wejściówki po najbardziej atrakcyjnej cenie czyli 499 PLN netto. Później będzie już tylko drożej. Jeśli więc macie w planach uczestniczyć w tej konferencji to polecam się pospieszyć i zarejestrować.

Gdzie się odbędzie GM2013? Na razie planujemy to samo miejsce co w zeszłym roku czyli 1500m, natomiast patrząc po ilości sprzedanych biletów mogę śmiało założyć że będziemy musieli znaleźć większy lokal:) Tak więc zapiszcie w kalendarzach datę 28-29 marca bo obiecuję, że będzie się działo!

A tutaj przypomnienie jak było w zeszłym roku:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Generation Mobile 2013