Gry

Konkurs! Pokaż nam fajną akcję z bety Uncharted 4, a my damy Ci pełną wersję gry

Paweł Winiarski
Konkurs! Pokaż nam fajną akcję z bety Uncharted 4, a my damy Ci pełną wersję gry
29

Dziś startuje otwarta beta Uncharted 4, a my w związku z tym mamy dla Was fajny konkurs, w którym będziecie mogli wygrać pełną wersję nadchodzących przygód Nathana Drake’a.

Rozgrywki w grach sieciowych są nieprzewidywalne i na pewno wielokrotnie zdarzyła Wam się jakaś świetna akcja, którą pokazywaliście potem znajomym. W związku z tym, że beta Uncharted 4 stawia na sieciową zabawę i tego typu sytuacje mogą się Wam przydarzyć, mamy dla Was ciekawą propozycję. Nagrajcie jakąś fajną akcję z testowej wersji gry i pokażcie ją nam w komentarzu pod tym artykułem. Najlepsze naszym zdaniem wideo zostanie nagrodzone pełną wersją gry Uncharted 4: Kres Złodzieja, której premiera przewidziana jest na 10 maja 2016 roku.

Puknij się w głowę Winiarski, ja nie umiem nagrywać rozgrywki i nie mam do tego sprzętu!”. I nie musisz - Sony zaimplementowało w systemie PlayStation 4 świetną funkcję Share, nagranie dla nas wideo, a następnie wystawienie go na przykład na YouTube jest banalnie proste. Na padzie do konsoli znajdziecie przycisk Share, który wykorzystacie do nakręcenia rozgrywki - możecie to zrobić w trakcie zabawy, przez co system nagra to, co za chwilę zrobicie. Możecie też zapisać ostatnie 15 minut rozgrywki, konsola zapamiętuje taki fragment, który potem możecie zachować. Zajrzyjcie do ustawień przycisku Share i dostosujcie go do swoich preferencji. U mnie wygląda to tak.

Przesłanie filmu na YouTube też jest łatwe - musicie tylko połączyć swoje konto YT z kontem PSN i zrobicie to z poziomu konsoli. Potem wystarczy już tylko przesłać nam w komentarzu link do filmu. Jeśli wolicie Dailymotion, możecie też użyć Dailymotion.

Beta Uncharted 4 rusza dziś o 18:00, jej koniec przewidziano na poniedziałek, 7 marca o godzinie 8:59. Możecie ją już jednak pobrać ze sklepu, by być gotowym na start.

Zabawę zaczynamy dokładnie teraz i potrwa ona do poniedziałku, 7 marca (do północy).

Powodzenia!

Poniżej regulamin konkursu:

  1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 04.03.2016 r.
  2. Nagrodą w konkursie jest pełna wersja gry Uncharted 4: Kres Złodzieja na PlayStation 4 (ostateczna forma - pudełka/cyfrowa wersja zostanie ustalona później)
  3. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o. Sponsorem nagród w konkursie jest firma Sony Computer Entertainment Polska.
  4. Ci, którzy podejmą rękawicę, mają czas do poniedziałku, 07.03.2016 (do północy) na zamieszczenie pod wpisem konkursowym komentarza z linkiem do swojego filmu z bety Uncharted 4, na którym pokażą jakąś fajna akcję z gry (YouTube lub Dailymotion).
  5. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty/zdjęcia w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
  6. Zwycięzców wybierze Redakcja Antyweb. Jeśli chodzi o kryteria, to liczy się przede wszystkim fajne wideo z fajną akcją (możecie też oczywiście uwiecznić to, co zobaczyliście w grze, nie musicie być aktorem samego zajścia).
  7. Zwycięzca zostanie ogłoszony 09.03.2016.
  8. Wykluczenia z konkursu: Redakcja Antyweb, nasi krewni, jak również pracownicy i współpracownicy Sony Computer Entertainment Polska.
  9. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczaka i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Sonyplaystation 4naughty dog