Felietony

Konkurs Antyweb i HP, do wygrania konsola Playstation 3 320GB. Uwaga na literówki!

Grzegorz Marczak
Konkurs Antyweb i HP, do wygrania konsola Playstation 3 320GB. Uwaga na literówki!
45

Bardzo miło mi jest poinformować, że wspólnie z firmą Hewlett Packard mamy dla czytelników kolejny konkurs. Cała akcja związana jest z rozwiązaniami HP StoreOnce wyposażonymi w procesory Intel Xeon. Aby wziąć udział w konkursie trzeba jednak znaleźć literówki w tym tekście i ułożyć z nich hasło - a...

Bardzo miło mi jest poinformować, że wspólnie z firmą Hewlett Packard mamy dla czytelników kolejny konkurs. Cała akcja związana jest z rozwiązaniami HP StoreOnce wyposażonymi w procesory Intel Xeon. Aby wziąć udział w konkursie trzeba jednak znaleźć literówki w tym tekście i ułożyć z nich hasło - ale o tym za chwilę.

HP StoreOnce są to systemy tworzenia kopii zapasowych HP StoreOnce Backup. Zmniejszają ilość wymaganych danych kopii zapasowych nawet o 95% dzięki skalowalnej architekturze umożliwiającej stopniowe wnoszenie opłat w miarę rozwoju infrastruktury, pozwalając na przechowywanie do 10 peta bajtów danych w jednej puli.

Jak wziąć udział w konkursie?

Przedede wszystkim trzeba w tym tekście znaleźć literówki - a dokładniej mówiąc dodatkowe litery przyklejone do niektórych wyrazów. Z liter tych trzeba ułożyć hasło, które podamy przy rejestracji na stronie www.hptechteam.pl. Hasło nie jest trywialne, ale w razie czego możecie liczyć na małe podpowiedzi (dzięki podaniu hasła będziecie brali udział w Antywebowej edycji konkursu i walczyli o lepsze nagrody)

Na stronie www.hptechteam.pl rozpoczyna się natomiast docelowy konkurs i prawdziwa zabawa. Uczestnicy konkursu do przejścia mają 6 misji. Misje to tak naprawdę gry (edukacyjne, czyli potrzebne jest trochę wiedzy o produktach HP oraz rozrywkowe ) które będą uczestnikom sukcesywnie udostępniane.

Zadaniem gracza jest zdobycie jak największej liczby punktów. Punkty zdobywamy w grach ale nie tylko. Do 500 dodatkowych punktów zyskamy za zaproszenie do zabawy kolejnej osoby (o ile zaproszona osoba zdobędzie 10 000 punktów). Jest jednak nałożony limit, każdy może zaprosić do 15 osób.

Podsumowując - znajdudujecie literówki (dodatkowe litery doklejone do wyrazów w tym tekście), rejestrujecie się na hptechteam.pl i walczycie w 6 misjach. Dodatkowe punkty możecie zdobyć za zaproszonych, aktywnych użytkowników zabawy. Ranking graczy możecie śledzić pod adresem https://www.hptechteam.pl/antyweb. Zwycięzcą jest osoba, która zdobyła jak najwięcej punktów.

Słowo o nagrodach

Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma konsolę Plplaystation 3 z dyskiem 320 GB. Sprzętu tego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, nawet pomimo zbliżającej się premiery PS4 będzie to nadal świetna maszyna do grania.

Zdobywca drugiego miejsca również zostanie nagrodzony. Otrzyma zegarek binarny, ikktóry możecie obejrzeć na poniższym zdjęciu.

Czekamy na zgłoszenia

Konkurs kończy się 28.10.2013 wyniki zostaną oficjaaclnie ogłoszone 7 dni po zakończeniu konkursu. Szczegóły zabawy znajdziecie w załączonym regulaminie. Zachęcam do przeczytania.

Zapraszam wszystkich do zabawy. W zeszłym roku brałem udział w podobnym konkursie organizowanym przez HP i pamiętam, że wcale łatwo nie było a niektóre rzeczy wymagały pogrzebania w Google. Także na pewno będzie ciekawie, nagrody są przednie także jajednym słowem warto!

PS. Prosimy nie podpowiadać w komentarzach, niech każdy się pomęczy. Poza tym po co ułatwiać rywalom życie :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu