Apple

Apple zaprasza na specjalne wydarzenie. Co tym razem szykuje gigant z Cupertino?

Kamil Świtalski
Apple zaprasza na specjalne wydarzenie. Co tym razem szykuje gigant z Cupertino?
9

Apple zaprasza drugiego grudnia na specjalne wydarzenie. Tym razem będzie to impreza poświęcona grom i aplikacjom — coś, czego jeszcze nie było!

Działania Apple raczej nie należą do takich, które można by określić mianem nieszablonowych. Wszyscy przywykliśmy już do tego, że wiosną serwują aktualizację jednym produktom, jesieniom innym... i tak w koło. Ten rok jest jednak wyjątkowym: firma w marcu zaprosiła na wydarzenie poświęcone wyłącznie usługom. Na nim oficjalnie usłyszeliśmy zapowiedzi Apple News+Apple CardApple Arcade oraz debiutującego w listopadzie Apple TV+. I jak wyrywać się ze schematów — to na całego. Gigant z Cupertino zaprasza drugiego grudnia na imprezę poświęconą... grom i aplikacjom!

Zobacz też: NFC u Apple nie tylko dla ich Apple Pay. Oby tylko tych zmian nie wprowadzono w pośpiechu

2 grudnia 2019: specjalne wydarzenie Apple poświęcone grom i aplikacjom

Apple z każdym rokiem poświęca coraz więcej uwagi usługom — i choć regularnie wybierają najlepsze gry i aplikacje, tym razem postanowili z tej okazji przygotować specjalne wydarzenie prasowe. To spore zaskoczenie, ale też szansa dla wszystkich deweloperów i wydawców których produkty zostaną tam uhonorowane.

Przyznam że jestem szczerze zaskoczony tym zaproszeniem. Ale, jako ogromny miłośnik mobile, jestem też zaintrygowany — i cieszę się, że Apple zdecydowało się na bardziej medialne podejście do tematu, niż tylko prezentacja swoich ulubieńców w App Store czy na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. I jest to impreza której jestem ciekawszy dużo bardziej niż kolejnej prezentacji iPhone'a, który zdążyliśmy zobaczyć już na całym zestawie przecieków. Nareszcie jakiś powiew świeżości i coś niespodziewanego. One more thing w nowym wcieleniu ;-).

Zobacz też: Z ochotą zapłacę Apple za gry, filmy i muzykę w pakiecie. Pospieszcie się z tą ofertą!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu