Polska

Komuś nie spodobał się układ z Interią?

Grzegorz Ułan
Komuś nie spodobał się układ z Interią?
15

Politika to strategiczna gra MMO. W dniu wczorajszym, Interia, bez żadnego ostrzeżenia dla graczy czy też słowa wyjaśnienia, usunęła dostęp do tej gry. Na wysłane zapytanie do Interii otrzymaliśmy dość lakoniczną odpowiedź: Witam, firma Blue Ocean, która byla operatorem gry, przestala ja...

Politika to strategiczna gra MMO. W dniu wczorajszym, Interia, bez żadnego ostrzeżenia dla graczy czy też słowa wyjaśnienia, usunęła dostęp do tej gry.

Na wysłane zapytanie do Interii otrzymaliśmy dość lakoniczną odpowiedź:

Witam,
firma Blue Ocean, która byla operatorem gry, przestala ja obslugiwac. Przykro nam, ale nie bylo to zalezne od INTERIA.PL. Gra prawdopodobnie nie powróci juz na emisje w dotychczasowej formie.
W kwestii przyszlosci gry Politika prosze kontaktowac sie z jej twórcami: http://www.blueocean.pl/kontakt

Na podanej stronie, mamy tylko formularz kontaktowy. Pytanie wysłane w dniu wczorajszym, pozostaje bez odpowiedzi. Telefony milczą.

Sam link do gry na stronach Interii jest jeszcze dostępny, przekierowuje jednak na główną stronę gier http://gry.interia.pl/

Dla tych z was, którzy nie słyszeli o tej grze, krótki opis twórców tej gry, skopiowany z istniejącej jeszcze kopii strony w Google.

POLITIKA to społeczno-strategiczna gra online. To świat, który możesz tworzyć i zmieniać. Tutaj znajdziesz zwolenników swoich poglądów i wspólnie z nimi stoczysz emocjonującą walkę o dobro państwa i jego obywateli. Aby zagrać potrzebujesz tylko zwykłej przeglądarki internetowej. POLITIKA to zupełnie darmowa gra MMO (massively multiplayer online game).

 • Lewica? Prawica? Konserwatyzm? Liberalizm? A może żywot anarchisty i buntownika? Rozwiąż krótki quiz i dokonaj wyboru albo stwórz trzech bohaterów, z których każdy pójdzie inną drogą.
 • Zostań naukowcem, jak Skłodowska-Curie, artystą jak Chopin, żołnierzem jak Śmigły-Rydz lub wybierz jedną z pozostałych grup zawodowych i wciel się w rolnika, robotnika, handlowca, lekarza, urzędnika państwowego lub duchownego.
 • Gromadź fundusze grając na giełdzie, obracając nieruchomościami lub korzystając z usług banku.
 • Wydawaj zarobione pieniądze co do grosza odwiedzając ponad 20 różnych miejsc: sklepów, punktów usługowych i ośrodków kultury lub spędzając wieczory w klubie biznesmena.
 • Aby wzmocnić swoją pozycję, zatrudnij któregoś z sześciu asystentów, inwestuj w szkolenia albo… łapówki.
 • Kiedy przeszłość stanie się kłopotliwym towarzyszem, zafunduj sobie operację plastyczną i zacznij nowe życie.
 • Wśród tysięcy bohaterów znajdź nowych znajomych, wymieniaj z nimi wiadomości i prowadź dyskusje na forum gry.
 • Śledź rankingi aby poznać najlepszych graczy i najaktywniejszych obywateli świata POLITIKA.
 • Głosuj w wyborach parlamentarnych i prezydenckich, wspieraj kampanie wyborcze sojuszników i torpeduj działania przeciwników w walce o miejsca w parlamencie.
 • Zostań parlamentarzystą, ministrem lub premierem i zabierz głos na mównicy sejmowej.
 • Codziennie bierz udział w głosowaniu nad jedną z ponad 200 ustaw, aby Twoje państwo mogło rosnąć w siłę.

Nie czekaj przyłącz się do gry online mmo POLITIKA. Gra prowadzona jest w trybie multiplayer i jest zupełnie darmowa!

Sama gra została uruchomiona w 2008 roku przez firmę Blue Ocean. W czerwcu 2010 roku Interia udostępniła grę w swojej domenie. Podobnie jak inne popularne gry, takie jak Hattrick, Farmersi czy Blood Wars.

W przypadku otrzymania odpowiedzi, w sprawie wyjaśnienia powodów wyłączenia gry od firmy Blue Ocean, zaaktualizujemy wpis.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

interia