Artykuł sponsorowany

Komfortowe słuchawki Pioneer do muzyki Hi-Res

Redakcja Antyweb
Komfortowe słuchawki Pioneer do muzyki Hi-Res
4

Pioneer przedstawia kolejne słuchawki, po modelach SE-MASTER1 i SE-MHR5, które odtwarzają muzykę Hi-Res. Słuchawki z nowej linii “Style” - bezprzewodowy model Bluetooth SE-MS7BT oraz przewodowe słuchawki SE-MS5T.

Oba modele mają duże 40mm przetworniki dla wysokiej jakości brzmienia wszystkich częstotliwości. Zastosowanie wysokiej jakości przetworników i lekkiej cewki CCAW pozwoliło uzyskać słuchawki zdolne do odtwarzania Audio Hi-Res. W modelu SE-MS7BT jest to możliwe przy podłączeniu przewodowym. Nowe słuchawki wyposażono w starannie zaprojektowane miękkie nauszniki oraz szeroki pałąk, dzięki któremu ciężar jest rozkładany na całej powierzchni głowy. Nauszniki stworzono z myślą o łatwym dopasowaniu do kształtu głowy, a jednocześnie nadano im klasyczny, retro wygląd. Komfortowy design ma sprawić, że nawet długotrwałe słuchanie jest przyjemnością.

Model SE-MS7BT wspiera kodeki Qualcomm® aptX i AAC zapewniając odtwarzanie audio w wysokiej jakości przez Bluetooth (zasięg do 10m i pamięć do 8 urządzeń). Dzięki technologii NFC, parowanie urządzeń jest niezwykle proste i szybkie - wystarczy zbliżyć kompatybilnego smartfona do słuchawek. SE-MS7BT wyposażono w łatwo dostępne przyciski znajdujące się w obudowie, dzięki którym przełączasz utwory i odbierasz połączenie telefoniczne. Słuchawki tłumią echa podczas rozmowy telefonicznej. Zintegrowany akumulator pozwala na 12 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki. W zestawie znajduje się także przewód, który pozwala na tradycyjne podłączenie słuchawek po rozładowaniu się akumulatora. Przewodowe podłączenie umożliwia słuchanie muzyki Hi-Res. Dostępny w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i brązowym.

Przewodowy model SE-MS5T posiada kabel wyposażony w mikrofon in-line do obsługi smartfona, do prowadzenia rozmów telefonicznych. Przewód jest tak skonstruowany, aby zapobiec plątaniu się. Dzięki dużym przetwornikom SE-MS5T zapewnia wysoką rozdzielczość brzmienia a szerokie, miękkie nauszniki, otaczające całe ucho, zapewniają niezwykły komfort słuchania. Dostępny w czterech kolorach: czarnym, srebrnym, brązowym i czerwonym.

Więcej na www.pioneer-audiovisual.pl i naszym profilu www.facebook.com/PioneerPolska

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu