Akcja Partnerska

Wszechstronny odtwarzacz sieciowy z możliwością odtwarzania CD i z tunerem cyfrowego radia DAB

WS
Wpis Sponsorowany
21

Pioneer zaprezentował nowość- NC-50DAB - wszechstronny odtwarzacz audio będący połączeniem odtwarzacza sieciowego z odtwarzaczem CD i wzmacniaczem. Jeśli zależy Ci na audiofilskiej jakości brzmienia, a jednocześnie nie chcesz kupować tych trzech urządzeń z osobna, nowy NC-50DAB będzie idealnym wyborem.

Na uwagę zasługuje już sam wygląd urządzenia. Obudowa została wykończona za pomocą eleganckiego aluminium w czarnym lub srebrnym kolorze. Duży, kolorowy wyświetlacz pozwala w łatwy sposób śledzić informacje o odtwarzanych utworach.


Urządzenie odtworzy Twoje ulubione płyty CD, wysokiej rozdzielczości pliki audio z domowej sieci, utwory z podłączonego przez gniazdo USB dysku zewnętrznego i z innych cyfrowych źródeł. NC-50DAB umożliwia także słuchanie tradycyjnego radia FM oraz cyfrowego radia DAB, które jest już dostępne w największych polskich miastach. Ponadto, cyfrowe i analogowe gniazda połączeniowe pozwalają na rozbudowanie systemu o dodatkowe źródła, jak np. gramofony, czy przenośne odtwarzacze.


NC-50DAB wyposażony jest w zintegrowany wzmacniacz Direct Energy HD (2 x 50 W) oraz przetwornik DAC ES9016 SABRE zapewniające naturalną reprodukcję i dynamiczne brzmienie wzorowane na najwyższych modelach wzmacniaczy Pioneer.

Odtwarzacz umożliwia korzystanie z szeregu nowoczesnych funkcji sieciowych, w tym także bezprzewodowych. Dzięki Spotify Connect możesz odtwarzać swoje playlisty, łącząc odtwarzacz ze swoim kontem Spotify Premium. W podobny sposób odtworzysz zasoby muzyczne serwisów Tidal oraz Deezer. Odtwarzacz jest także kompatybilny z internetowym radiem TuneIn, które oferuje dostęp do tysięcy stacji muzycznych z całego świata.


Wkrótce, po bezpłatnej aktualizacji będzie także możliwe korzystanie z funkcji Google Cast. Dzięki niej, możesz bezprzewodowo odtwarzać muzykę i podcasty z kompatybilnych aplikacji mobilnych. Dodatkowo, dzięki AirPlay możliwe jest strumieniowe odtwarzanie muzyki z urządzeń Apple. Ale i to nie jest jeszcze wszystko, co oferuje NC-50DAB – jest on bowiem kompatybilny także z technologią Bluetooth pozwalając na bezprzewodowe odtwarzanie ze smartfonów, tabletów i laptopów.

System może być podłączony do sieci zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. Dwuzakresowe Wi-Fi gwarantuje stabilne połączenie, które nigdy Cię nie zawiedzie. Dodatkowo, łatwa konfiguracja sprawia, że możesz w mgnieniu oka rozpocząć korzystanie z sieciowych funkcji. Wkrótce zostanie opublikowane uaktualnienie oprogramowania odtwarzacza, które umożliwi korzystanie z niego jako z serwera muzycznego.


System może być obsługiwany za pomocą dołączonego do zestawu pilota bądź poprzez bezpłatną aplikację Pioneer Remote App dostępną w Google Play i AppStore.

Po prostu podłącz ulubione głośniki i ciesz się sieciowymi możliwościami Pioneer NC-50DAB.


Po więcej zapraszamy na stronę Pioneera oraz na fanpage Pioneer Polska.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: