Akcja Partnerska

Porównaj się z innymi programistami w Polsce i na świecie [ankieta]

WS
Wpis Sponsorowany
3

Z wielką przyjemnością informujemy, że wspieramy ankietę State of the Developer Nation organizowaną przez naszych przyjaciół z VisionMobile! To 12 edycja ankiety dla programistów, która w całościowy sposób porusza zagadnienia związane z narzędziami, umiejętnościami i wynagrodzeniami.

Ankieta zawiera pytania dotyczące takich tematów jak języki programowania, platformy, kategorie aplikacji, nowe technologie, modele dochodowe, zastosowania Internetu rzeczy i – oczywiście – narzędzia. Ankietę przygotowali programiści, więc pytania nie są przypadkowe, ponadto możesz dowiedzieć się czegoś nowego – a zajmie Ci to tylko 15 minut!

Co będziesz z tego mieć? Nagrody, wiedzę i mnóstwo zabawy.

Nagrody do wzięcia: MeccaNoid G15 KS, Apple Watch Series 2, zestaw Oculus Rift, Pixel Phone, kursy Udemy i wiele, wiele innych.

Wiedza: VisionMobile udostępni najważniejsze wyniki tej ankiety w formie bezpłatnego raportu w lutym 2017. Co więcej, po wypełnieniu ankiety możesz też zobaczyć, jak Twoje odpowiedzi wyglądają w porównaniu z odpowiedziami innych programistów z Twojego kraju.

Zabawa: Jakiego typu programistą jesteś? Pogromcą smoków, programistycznym zwadźcą czy może kimś innym? Od razu po wypełnieniu ankiety otrzymasz swój profil, spersonalizowany w oparciu o Twoje wybory.

Na co czekasz?
Weź udział w ankiecie: http://vmob.me/DE1Q17Antyweb

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu