Polska

Kolejna Aula już w czwartek - zapowiada się ciekawie.

Grzegorz Marczak
Kolejna Aula już w czwartek - zapowiada się ciekawie.
1

Szybkim krokami zbliża się kolejne spotkanie Aula Polska, po mojej pierwszej wizycie na imprezie tego typu obiecałem sobie, że przynajmniej raz w miesiącu znajdę czas na to aby posłuchać prezentacji i zjeść wieczorną pizze. Według mnie bardzo ciekawe może (mam nadzieję, że będzie) być wystąpienie...

Szybkim krokami zbliża się kolejne spotkanie Aula Polska, po mojej pierwszej wizycie na imprezie tego typu obiecałem sobie, że przynajmniej raz w miesiącu znajdę czas na to aby posłuchać prezentacji i zjeść wieczorną pizze.

Według mnie bardzo ciekawe może (mam nadzieję, że będzie) być wystąpienie Golden Line na temat tego jak radzą sobie z "kłopotliwymi użytkownikami" - mam nadzieję, że nie będzie to jedynie temat tak zwanych trolli ale również sytuacje w której serwis społecznościowy musi wykazać się PR-owymi umiejętnościami (czyli na przykład case naszej klasy które ogłosiła nowe opłaty co spowodowało bunt niektórych użytkowników).

Kolejne dwie prezentacje, które chciałbym obejrzeć to chce.to, oraz IIF Seed Fund. Chce.to jak już kiedyś pisałem jest dla mnie zagadką, a szczególnie sposób osiągnięcia przez ten serwis rentowności w pierwszym roku funkcjonowania serwisu. Po prezentacji IIF spodziewam się z kolei odniesienia do recesji na rynku amerykańskim i jej wpływu na biznes prowadzony przez firmy takie jak fundusze inwestycyjne

Ciekawie też może być podczas prezentacji pomysłu na biznes coworkingclub.com - w skrócie pomysł polega na wynajmowaniu przestrzeni biurowej i całej infrastruktury potrzebnej do pracy. Wszystko to opatrzone jest modnym hasłem coworkingu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu