Moje przemyślenia

Kobieta tygrys i przypomnienie o konkursie

GM
Grzegorz Marczak
0

Przypomnę, że w ramach akcji edukacyjnej Tygrysy e-biznes (organizowanej przez Home.pl, HP oraz AMD) na Antyweb trwa konkurs w którym do wygrania jest Mikroserwer HP ProLiant N40L. Aby zdobyć tę maszynkę wystarczy ponarzekać trochę w komentarzach do początkowego postu związanego z konkursem oraz zap...

Przypomnę, że w ramach akcji edukacyjnej Tygrysy e-biznes (organizowanej przez Home.pl, HP oraz AMD) na Antyweb trwa konkurs w którym do wygrania jest Mikroserwer HP ProLiant N40L. Aby zdobyć tę maszynkę wystarczy ponarzekać trochę w komentarzach do początkowego postu związanego z konkursem oraz zapisać się na (Webinar) online spotkanie, coś ala panel dyskusyjny na temat biznesu w sieci.

Tak jak też wcześniej wspominałem główną częścią akcji tygrysów e-biznesu są materiały video (zrobione przez startuptv.pl), wywiady z osobami prowadzącymi biznes w sieci. W najnowszym odcinku video mamy prezentację mamy, która zaczęła swój biznes w sieci w trakcie opieki nad dzieckiem. Rozkręciła sklep internetowy Glamourkids.pl. z markową odzieżą właśnie dla dzieci.

Osobiście wydaje mi się jednak, że na filmie jest trochę podkoloryzowana ta łatwość pracy i opieki nad dzieckiem. Sam pamiętam jak chłopaki byli jeszcze mali i jak potrafili być absorbujący dla żony i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie aby w takim momencie móc efektywnie prowadzić biznes, nawet taki internetowy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

IntelAMD