Płatności i bankowość

Klienci mobilnego banku N26 do grudnia mogą jeździć hulajnogami Lime ze zniżką 50%

Grzegorz Ułan
Klienci mobilnego banku N26 do grudnia mogą jeździć hulajnogami Lime ze zniżką 50%
17

Mobilny bank N26 założony w Niemczech otworzył się na klientów z Polski pod koniec zeszłego roku. Dzisiaj wraz z operatorem elektrycznych hulajnóg Lime ogłosili pierwszą promocję dla Polaków.

Mobilny bank N26, to bezpośrednia konkurencja Revoluta w Europie, można w nim założyć bezpłatne konto i korzystać z bankowości poprzez aplikację mobilną na Androida i iOS lub poprzez stronę www.

Dziś razem z Lime ogłosili wspólną promocję, dzięki której klienci banku N26 będą mogli korzystać z hulajnóg Lime ze zniżką 50%. Jeśli jeszcze nie macie konta w N26 możecie je założyć teraz, podpiąć kartę płatniczą N26 w aplikacji Lime i również korzystać z tej promocji aż do 5 grudnia 2019. Polska jest jednym z 11 krajów, w którym uruchomiono jednocześnie tą promocję, oprócz naszego kraju udział w niej biorą użytkownicy Lime i klienci banku w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Niemiec, Portugalii, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii.

David Richter, Chief Business Officer w Lime:

Naszą misją jest przyczynienie się do zmiany tego jak ludzie poruszają się po miastach. Stale poszukujemy sposobów na poprawę doświadczeń naszych klientów oraz zaoferowanie im dodatkowych benefitów. Jesteśmy podekscytowani partnerstwem z N26, firmą z założenia mobilną, w jednym z najistotniejszych dla nas regionów. Bez względu na to, czy ktoś jest stałym użytkownikiem Lime, czy odbył właśnie swój pierwszy przejazd, może się teraz cieszyć możliwością wygodnego i ekologicznego przemieszczania się po mieście w jeszcze lepszej cenie.

O jakiej więc zniżce mówimy? Aktualnie odblokowanie hulajnogi Lime kosztuje 3,00 zł i później 0,50 zł za minutę jazdy, w przesłanym komunikacie nie podano, czy zniżka dotyczy całości, czy tylko odblokowania lub tylko minuty jazdy. Dopytałem jednak u źródła i okazało się, że promocja dotyczy obydwu parametrów. Tak więc klienci banku N26 zapłacą za odblokowanie 1,50 zł i 0,25 zł za minutę jazdy. Reasumując, w przypadku gdy na koniec przejazdu pojawi się nam koszt na przykład na poziomie 8,00 zł klienci, którzy podpięli do aplikacji jako źródło płatności kartę płatniczą N26, zapłacą 4,00 zł.

Daniel Calvert, Head of Partnerships w N26:

Wierzymy, że bankowość powinna być elastyczna i przejrzysta, zaprojektowana w taki sposób, by wspierać klientów każdego dnia. Dzięki współpracy z Lime, zaoferujemy klientom N26 wyjątkowe korzyści odzwierciedlające rosnące zainteresowanie mikro-mobilnością. Cieszymy się, że dzięki temu partnerstwu nowi i już istniejący klienci N26 będą mogli częściej korzystać z przejazdów Lime.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu