Felietony

Kindle w okresie przedświątecznym sprzedaje się z prędkością miliona sztuk na tydzień

Grzegorz Marczak
Kindle w okresie przedświątecznym sprzedaje się z prędkością miliona sztuk na tydzień
15

To jest prawdziwa ciekawostka, Amazon tuż przed świętami postanowił pochwalić się wynikami sprzedaż całej rodziny urządzeń Kindle łącznie z Fire. Według oświadczenia firmy Kindle sprzedaje się w ilości ponad miliona sztuk tygodniowo trzeci tydzień z rzędu, ponoć też z tygodnia na tydzień wynik s...

To jest prawdziwa ciekawostka, Amazon tuż przed świętami postanowił pochwalić się wynikami sprzedaż całej rodziny urządzeń Kindle łącznie z Fire. Według oświadczenia firmy Kindle sprzedaje się w ilości ponad miliona sztuk tygodniowo trzeci tydzień z rzędu, ponoć też z tygodnia na tydzień wynik sprzedaży jest lepszy.

Niestety Amazon nie podaje szczegółowych danych dotyczących poszczególnych rodzajów Kindle, wiemy tylko, że Fire jest najlepiej sprzedającym się gadżetem w całym sklepie. Czy jednak zostaną spełnione przewidywania analityków podających estymacje odnośnie sprzedaży Kindle Fire na poziomie 5 milionów jeszcze w 2011 roku tego się raczej nie dowiem.

Mimo braku szczegółowych informacji można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że tani tablet Amazon stanie się szybko numerem dwa jeśli chodzi o tę kategorię sprzętową.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

KindleAmazonkindle fire