Felietony

Napisz na Facebooku post o treści J:WACZC234@ jeśli chcesz wyłączyć Timeline

Grzegorz Marczak
Napisz na Facebooku post o treści J:WACZC234@ jeśli chcesz wyłączyć Timeline
27

Dziś nadszedł ten dzień kiedy nasz profil na Facebooku zamienił się w coś nazwanego Timeline. Dla niektórych piękne i użyteczne dla mnie koszmarne i mało funkcjonalne. Ok, jest jednak rzecz, która się przyda aby od czasu do czasu sentymentalnie spojrzeć sobie na swoją twórczość sprzed paru lat....

Dziś nadszedł ten dzień kiedy nasz profil na Facebooku zamienił się w coś nazwanego Timeline. Dla niektórych piękne i użyteczne dla mnie koszmarne i mało funkcjonalne. Ok, jest jednak rzecz, która się przyda aby od czasu do czasu sentymentalnie spojrzeć sobie na swoją twórczość sprzed paru lat. Skorzystam pewnie z 3 razy.

Poza tym? Mam wrażenie, że Facebook zrobił sobie taką kartę klienta jaka dostępna jest w CRM-ach, wszystkie wpisy i aktywności w jednym miejscu aby szybko przypomnieć sobie jaki deal z daną osobą robiliśmy i kiedy wysłać jej życzenia urodzinowe. To jednak nie wszystko bo właściwie na jednej stronie bez żadnego wysiłku dowiemy się też jakich nasz klient ma przyjaciół, gdzie sobie ostatnio robił fotki czy gdzie się "meldował". Idealne narzędzie biznesowe, dla mnie idealnie bezużyteczne i po prostu brzydko zaprojektowane. Zbędne tak samo jak inne dodatki do FB, które się ostatnio pojawiły i o których już zapewne wszyscy zdążyli zapomnieć.

Czuję się normalnie jak buntownicy, protestujący kiedyś przed siłową implementacją śledzika na Naszej Klasie :)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebooktimeline