Antyapps

Jak korzystać z wielu kont w Messengerze

A
Antyapps
0

Funkcja ta jest wciąż udostępniana użytkownikom komunikatora - wielu z nich potwierdza jej pojawienie się przed kilkoma tygodniami, dla innych, w tym dla mnie, jest ona dość świeżą nowinką. Jak więc z niej skorzystać? Choć wygląd aplikacji może różnić się u niektórych użytkowników, to dostęp do...


Funkcja ta jest wciąż udostępniana użytkownikom komunikatora - wielu z nich potwierdza jej pojawienie się przed kilkoma tygodniami, dla innych, w tym dla mnie, jest ona dość świeżą nowinką. Jak więc z niej skorzystać?

Choć wygląd aplikacji może różnić się u niektórych użytkowników, to dostęp do funkcji obsługi wielu kont uzyskuje się dokładnie w ten sam sposób. Po wybraniu zakładki Ustawienia na górnym panelu (ikona koła zębatego) przeglądamy listę w poszukiwaniu sekcji o nazwie "Konta" zaraz obok ikonki z kluczykiem.

Na następnym ekranie widoczne będą wszystkie dodane do tej pory konta, czyli tak naprawdę tylko jedno. By to zmienić klikamy na "plusik" w prawym górnym rogu i podajemy dane do logowania. Będą nimi nr telefonu, adres e-mail lub login oraz hasło. Po kilku chwilach wszystko będzie gotowe i będziemy mogli prowadzić rozmowy za pomocą dwóch lub więcej różnych kont, czy to powiązanych z Facebookiem czy zarejestrowanych przy użyciu numeru telefonu.

Obsługę wielu kont oferują tylko aplikacje na iOS oraz Androida.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: