Felietony

Kierownik internetu przemówił!

Grzegorz Marczak
Kierownik internetu przemówił!
90

Artur Kurasiński w swojej serii AK74 realizowanej przez StartupTV tym razem gości godnego siebie jeśli chodzi o gadatliwość przeciwnika czyli Radka Zaleskiego pracującego jeszcze dla Agory. W pierwszej części Artur zadał zaledwie kilka pytań ponieważ później głos przejmował Radek, który płynął i pły...

Artur Kurasiński w swojej serii AK74 realizowanej przez StartupTV tym razem gości godnego siebie jeśli chodzi o gadatliwość przeciwnika czyli Radka Zaleskiego pracującego jeszcze dla Agory. W pierwszej części Artur zadał zaledwie kilka pytań ponieważ później głos przejmował Radek, który płynął i płynął.

Na poważnie jednak bardzo ciekawa dyskusja o internecie, dziennikarzach internetowych którzy nie istnieją (z tym się zgadzam) oraz zarabianiu na treściach. Wprawdzie wiele razy w dyskusjach online nie zgadzałem się z Radkiem, który ma zapędy to stawiania wszystkiego w świetle "ja i mój portal wiem jak to się robi" to jednak w tym wywiadzie w wielu punktach przybilibyśmy sobie piątkę.

Ponieważ też zostałem wywołany do tablicy pytaniem o to czy da się zarabiać na takim podmiocie jak Antyweb to uronię rąbka tajemnicy :) Da się, grudzień zamknę z przychodami reprezentowanymi przez pięciu cyfrową kwotę, która na początku ma coś więcej niż 2 - ale w szczegóły nie chcę wchodzić :) Oczywiście nie jest łatwo i trzeba pracować dużo więcej niż będąc na etacie w korporacji, trzeba też być przygotowany na huśtawki i brak stabilizacji jeśli chodzi o przychody. To jednak wszystko cechy charakterystyczne dla prywatnej działalności prowadzonej na dość konkurencyjnym rynku.

Zachęcam też do obejrzenia dodatkowych materiałów na temat projektu Tomasza Lisa oraz polityce medialnej Hajdarowicza:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

StartUpTVAK74