Polska

Kibicuj Polakom w Mistrzostwach Europy i śledź na żywo social media

Konrad Kozłowski
Kibicuj Polakom w Mistrzostwach Europy i śledź na żywo social media
1

Już dzisiaj przed Polakami bardzo trudne spotkanie w ramach Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Jak zawsze, takie widowisko generuje niesamowity ruch i ogromne ilości treści w Internecie, ponieważ swoimi wrażeniami dzielą się ci na hali, ale i ci przed telewizorami, ci którzy mecz oglądają i ci, któr...

Już dzisiaj przed Polakami bardzo trudne spotkanie w ramach Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Jak zawsze, takie widowisko generuje niesamowity ruch i ogromne ilości treści w Internecie, ponieważ swoimi wrażeniami dzielą się ci na hali, ale i ci przed telewizorami, ci którzy mecz oglądają i ci, którzy meczu oglądać nie mogą. Niezależnie od tego, do której grupy należycie ten projekt Was z pewnością zainteresuje.

Podobnie jak w 2014 roku, tym razem także mamy możliwość przeżywać niesamowite emocje z powodu udziału naszej reprezentacji oraz śledzić działania innych kibiców w Sieci. Pod adresem FeelTheEmotions.pl znajdziecie specjalnie przygotowany serwis z tej okazji przygotowany przez Isobar Polska, który przywita Was już na wstępie ogólną liczbą postów, które opublikowano. Pod uwagę brane są sieci Facebooka, Twittera i Instagrama, więc poniżej umieszczono też liczniki dla każdej z nich. W centrum strony znajduje się strumień ze statystykami dotyczącymi konkretnego spotkania, lecz musi ono być właśnie rozgrywane - dzisiejszy wieczór będzie więc świetną okazją do przetestowania tej funkcji.

Kolejne sekcje poświęcone są najpopularniejszymi treściami opublikowanymi przez portale oraz tym, które wybrali twórcy serwisu. Nie mogło wręcz zabraknąć strumienia, który będzie aktualizowany w czasie rzeczywistym także wtedy, gdy mecze nie są rozgrywane. Tutaj też umożliwoiono pauzowanie wczytywania danych oraz wskazanie jednego, dwóch lub wszystkich trzech źródeł treści.

Jeszcze niżej umieszczono kategorie z najbardziej popularnymi zawodnikami, drużynami i hashtagami turnieju Euro 2016. Dla bardziej dociekliwych dodano szczegółowe zestawienie podziału aktywności według płci autorów. Zasięgnąć też można podsumowań spotkań Polaków, które już się odbyły - sumowane są dodane posty oraz najczęściej wspominany zawodnik. Na samym końcu zapoznamy się z zestawieniem popularności naszych zawodników, gdzie oczywiście statystyki nie są jeszcze zbyt wielkie, lecz pod koniec turnieju na pewno będą ciekawym źródłem.

Popularność i znaczenie sieci społecznościowych wciąż rośnie, a aktywność w jednej z nich to według wielu działanie niezbędne. Oczywiście nie trzeba się z tym zgadzać, ale wielokrotnie przekonywaliśmy już o tym, jak istotna może być ich rola w naszym społęczeństwie. Turnieje takie jak ten są jednym z lepszych przykładów na to, że użytkownicy potrzebują możliwości dzielenia się swoimi wrażeniami nawet z nieznajomymi. A dziś wieczorem z samej ciekawości stanę się niemalże jednym z nich, gdyż będę na bieżąco obserwował reakcje rodaków (i nie tylko) na wydarzenia na boisku.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu