Felietony

Karty na stół: 5000 zł plus prowizja oraz możliwością zostania co-founderem w nowej spółce

Grzegorz Marczak
Karty na stół: 5000 zł plus prowizja oraz możliwością zostania co-founderem w nowej spółce
56

Jak pisałem kilka miesięcy temu, razem z Michałem Samojlikiem rozpoczęliśmy wspólne działania sprzedażowe dla naszych serwisów (Antyweb, AntyApps, Niezgrani, NowyMarketing i MamStartup). Przez te parę miesięcy sporo się nauczyliśmy i zdobyliśmy na tyle doświadczenia, aby pójść o krok dalej i powi...

Jak pisałem kilka miesięcy temu, razem z Michałem Samojlikiem rozpoczęliśmy wspólne działania sprzedażowe dla naszych serwisów (Antyweb, AntyApps, Niezgrani, NowyMarketing i MamStartup).

Przez te parę miesięcy sporo się nauczyliśmy i zdobyliśmy na tyle doświadczenia, aby pójść o krok dalej i powiększyć dział sprzedaży nawet do rozmiarów niezależnej spółki. Widzimy, że co zrobiliśmy ma sens, duże marki bardzo chętnie rozmawiają o współpracy, a dzięki połączonym siłom jesteśmy w stanie zaoferować więcej niż w pojedynkę. Zresztą pierwsze duże efekty naszej współpracy i nasz nowy projekt zobaczycie już w marcu, ale o tym na razie cicho.

Przy poprzednich klasycznych ogłoszeniach o pracę pierwsze, co się pojawiało to pytanie o pieniądze (chociaż przeważnie od tych najmniej zainteresowanych pracą). Wychodząc więc na przeciw wszystkim malkontentom, wykładamy karty na stół.

Co oferujemy? Do 5000 zł podstawy, prowizję od sprzedaży i perspektywę zostania co-founderem w nowo powstałej spółce. Oferujemy więc nie tylko regularną wypłatę, ale też możliwość budowania własnego biznesu. Jeśli ktoś ma takie ambicje, to zapraszamy!

Szukamy ludzi zdeterminowanych, świetnie czujących się w sprzedaży. Nie chcemy speca od przeliczania CPC, CPM i robienia tabelek z ruchem. Naszym priorytetem nie jest display, a akcje specjalne. Chcemy ludzi z wyobraźnią, zaangażowaniem, pasją do nowych technologii i doświadczeniem w sprzedaży. Nie tylko reklamy. Znasz branżę marketingową od podszewki? Pracujesz w agencji social media/interaktywnej/innej i jesteś w tym dobry, ale chcesz czegoś więcej?

Jeśli ktoś nie jest do końca zdecydowany, niech nie przysyła CV - szukamy fighterów, którzy mają pewność, że dadzą radę. Zainteresowanych proszę o kontakt na grzegorz.marczak(małpa)antyweb.pl lub gmail.com

PS

Mamy też w planach dołączyć do naszej oferty innych wydawców i autorów. Na początku zaczęliśmy od Artura Kurasińskiego i jego bloga AK74, dla którego będziemy prowadzili sprzedaż. Na tym jednak na pewno nie poprzestaniemy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu