Apple

Już wiemy dokładnie kiedy Apple pokaże iPhone 12

Paweł Winiarski
Już wiemy dokładnie kiedy Apple pokaże iPhone 12
1

Niektórzy byli zaskoczeni tym, że na wrześniowej konferencji Apple nie pokazało nowych smartfonów. Część twierdziła, że nie ma szans na premierę w tym roku - inni wskazywali na październik. Już wszystko wiemy, firma rozesłała zaproszenie na wydarzenie.

Kiedy odbędzie się konferencja Apple iPhone 12?

Apple rozesłało właśnie zaproszenia na konferencję, podczas której pokaże nowe smartfony iPhone 12. I choć na wrześniowej konferencji Apple pokazało sporo świetnych sprzętów - nowego taniego iPada, nowego iPada Air, Apple Watcha 6 i Apple Watcha SE, to jednak brak nowej generacji flagowego sprzętu amerykańskiej firmy pozostawił pewien niedosyt. Nie będzie on jednak trwał długo, wiemy już bowiem dokładnie jakiego dnia i dokładnie o jakiej godzinie zostanie zaprezentowany iPhone 12.

Konferencja Apple z Apple Park odbędzie się już 13 października 2020 o godzinie 19:00 polskiego czasu, czyli równo za tydzień.

Potwierdziły się więc niedawne plotki, które wskazywały właśnie 13 października na dzień prezentacji iPhone 12.

Co zobaczymy na konferencji Apple 13 października?

Oczywiście nowe smartfony Apple, czyli iPhone 12. Smartfony w liczbie mnogiej, dostaniemy bowiem więcej niż jedno urządzenie. W tym roku mamy otrzymać aż cztery modele smartfonów iPhone 12:

  • iPhone 12 Mini z 5.4-calowym ekranem OLED, który będzie posiadał dwa aparaty
  • iPhone 12 z 6.1-calowym wyświetlaczem OLED, który będzie następcą iPhone 11
  • iPhone 12 Pro z 6.1-calowym ekranem OLED i potrójnym aparatem – będzie to następca iPhone 11 Pro
  • iPhone 12 Pro Max z aż 6.7-calowym wyświetlaczem OLED i potrójnym aparatem – będzie to następca iPhone 11 Pro Max

Plotek dotyczących dokładnej specyfikacji oraz ceny nowych iPhone 12 było już tak dużo, że naprawdę trudno się połapać, który odnajdą odzwierciedlenie w oficjalnej zapowiedzi. Pozostaje trzymać kciuki by niewiele różniły się od cen ubiegłorocznych modeli i aby wpakowane w nie jak najwięcej usprawnień, w tym ekrany z wyższym niż 60Hz odświeżaniem. Jeśli Apple nie zrobi tego choćby w modelu iPhone 12 Pro, cały świat będzie się z nich śmiał.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu