Felietony

Jutro po 10 zwijamy interes. Zapraszamy na transmisje na żywo ! I do tego znowu się założyłem

GM
Grzegorz Marczak
22

Będzie się u nas jutro w biurze sporo działo! Będziemy się dosłownie ewakuować i to wszystko będzie na żywo. Zapraszamy jutro na godzinę 10:00 na Antyweb. Będziemy prowadzić ponad godzinną transmisję na żywo z naszymi przygodami. O co dokładnie chodzi dziś wam jeszcze nie powiem, ale warto będzie...

Będzie się u nas jutro w biurze sporo działo! Będziemy się dosłownie ewakuować i to wszystko będzie na żywo.

Zapraszamy jutro na godzinę 10:00 na Antyweb. Będziemy prowadzić ponad godzinną transmisję na żywo z naszymi przygodami. O co dokładnie chodzi dziś wam jeszcze nie powiem, ale warto będzie nas śledzić.

Od godziny 10 rusza też nasz konkurs, w którym do zdobycia będą 3 tablety Lenovo. W czasie całego materiału podamy wam 3 zamknięte pytania, za każdą dobrą odpowiedź oddajemy w wasze ręce tablet. Liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego polecam śledzić nas uważnie (podpowiem jedynie, że warto rzucić okiem na stronę firmy ATMAN aby być lepiej przygotowanym na pytania).

Oczywiście nagrody w postaci tabletu to tylko dodatek, tak naprawdę postaramy się aby było wesoło. Szczególnie, że scenariusz akcji jest również dla nas wyzwaniem. W grę wchodzi bowiem zakład, który jeśli przegramy to będziemy śpiewać przed kamerą piosenkę, którą nam wybierzecie (polską).

Do zobaczenia jutro.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu