Gry

Jesteśmy właśnie świadkami początku końca piractwa w grach

Paweł Winiarski
Jesteśmy właśnie świadkami początku końca piractwa w grach
211

Twórcy cracków do gier twierdzą, że przy aktualnym postępie tworzenia zabezpieczeń, mniej więcej za dwa lata piractwo zniknie z rynku. Jeśli wierzyć zajmującym się tworzeniem cracków Chińczykom z forum 3DM, sytuacja w pirackiej branży nie wygląda za dobrze. Powodem zamieszania jest Just Cause 3,...

Twórcy cracków do gier twierdzą, że przy aktualnym postępie tworzenia zabezpieczeń, mniej więcej za dwa lata piractwo zniknie z rynku.

Jeśli wierzyć zajmującym się tworzeniem cracków Chińczykom z forum 3DM, sytuacja w pirackiej branży nie wygląda za dobrze. Powodem zamieszania jest Just Cause 3, którego zabezpieczeń wciąż nie udało się złamać.

Ostatnio wiele osób pytało się o cracka do Just Cause 3, oto więc nasza odpowiedź. Ostatni etap prac nad crackiem jest zbyt trudny i Jun (nasz koleś od cracków) prawie się poddał, ale w ostatnią środę zachęciłem go do dalszej pracy. Wciąż wierzę w to, że tę grę można złamać. Ale patrząc na aktualne trendy w technologii zabezpieczeń, za dwa lata nie będzie już na świecie darmowych gier.

- wyjaśniła Bird Sister, założycielka forum.

„Darmowych gier”, no trzymajcie mnie, bo spadnę zaraz z fotela.

System Denuvo, wykorzystany w Just Cause 3, broni również Mad Maxa, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain czy Batman: Arkham Knight, choć w wypadku niektórych gier udało się go złamać. Trzymam kciuki, by JC3 jednak nie uległo, a przewidywany problem z łamaniem zabezpieczeń postępował jeszcze szybciej niż spekulują forumowicze z 3DM.

Wygląda na to, że widzimy jak spece od zabezpieczeń zaczynają wreszcie wygrywać i oby ten trend się utrzymał. Choć - jak to mówią - nie ma zabezpieczeń nie do złamania.

grafika

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

piractwohot