Moje przemyślenia

Jesteście niesamowici!

GM
Grzegorz Marczak
13

Zaczęliśmy akcję zbierania pieniędzy na operację dla chorego Maksa (z okazji osiągnięcia przez się pomaga pierwszego miliona) dzisiaj o 8:30, brakowało 3 383. Około godziny 21:00 dostałem mail z informacją, że cel przez nas wsparty osiągnął 100%. Witaj Wsparty przez Ciebie cel Serce Maksa III...


Zaczęliśmy akcję zbierania pieniędzy na operację dla chorego Maksa (z okazji osiągnięcia przez się pomaga pierwszego miliona) dzisiaj o 8:30, brakowało 3 383. Około godziny 21:00 dostałem mail z informacją, że cel przez nas wsparty osiągnął 100%.

Witaj
Wsparty przez Ciebie cel Serce Maksa III - Ostatnia Operacja osiągnął 100% celu. Dzięki Pomagaczom znów ktoś będzie szczęśliwszy! Razem Wielką mamy Moc! Dziękujemy!
http://siepomaga.pl/f/corinfantis/c/170

Przez zbiórkę, którą założyłem w sumie zebraliśmy 50% tej kwoty a później przyszedł anonimowy darczyńca wpłacają pozostałą część bezpośrednio na akcje Maksa i w ten sposób zakończył zbiórkę.

Szczerze mówiąc cała ta sytuacja skłania mnie tylko do jednego komentarza You are fucking awesome!. Mówię to absolutnie szczerze bez jakiejkolwiek pruderii ponieważ uważam, że o takich postawach internautów trzeba mówić głośno i dobitnie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

siepomaga.pl