Telekomy

Wszystkie mecze EURO 2016 w Plusie za darmo dla nowych abonentów

Grzegorz Ułan
Wszystkie mecze EURO 2016 w Plusie za darmo dla nowych abonentów
18

Wprawdzie najważniejsze mecze zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej we Francji zobaczymy na otwartym kanale Polsatu czy też Telewizji Polskiej, jednak są fani, dla których będzie to za mało i będą chcieli śledzić zmagania piłkarzy we wszystkich meczach.

Dostaliśmy na email informację, że dla nich właśnie Plus przygotował specjalną promocję i udostępnił nową usługę FUTBOL 2016 w IPLA, dzięki której nowi i przedłużający umowę klienci będą mogli oglądać wszystkie 51 spotkań na żywo, bez reklam i w jakości HD na dwóch kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3.

Jakie są warunki promocji?

Już 17 maja pojawią się nowe promocje Plusa, których elementem będzie usługa FUTBOL 2016 w IPLA. Z usługi tej będą mogli skorzystać użytkownicy wszystkich głosowych i internetowych ofert abonamentowych dla klientów indywidualnych, a oglądanie transmisji nie będzie pomniejszało pakietu danych.
Dla klientów nowych i przenoszących numer, a także przedłużających umowę, będzie to usługa dostępna całkowicie za darmo, a jedyny warunek skorzystania z niej to zawarcie umowy z abonamentem za minimum 59 zł w ofercie ze sprzętem lub za minimum 49 zł w wariancie tylko SIM lub ze sprzętem na raty.

Pakiet piłkarski dostępny będzie na komputerach oraz urządzeniach mobilnych, więc przyda się w osobom, którym w tym czasie szykuje się jakiś dłuższy wyjazd. Zwłaszcza, że oglądanie meczów w ramach akcji nie będzie pomniejszało pakietu danych.

Co dla pozostałych? Cały pakiet dostępny będzie na IPLA w cenie 99 zł. To dość sporo, ale myślę, że niejeden fan piłki nożnej skusi się na taką ofertę. Pozostaje też liczyć na to, że naszym pójdzie w tym turnieju znakomicie, wyjdą z grupy i do końca Mistrzostw będziemy mogli oglądać ich zmagania na stadionach we Francji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu