Mobile

Jestem bardzo zadowolony...

Grzegorz Marczak
Jestem bardzo zadowolony...
0

z tego, że tak wspaniałych prelegentów udało nam się namówić na udział w Generation Mobile 2014. Jest to konferencja którą co roku Antyweb organizuje razem z NoNoobs. Tematyką przewodnią jest oczywiście mobile i wszystko co się z nim wiąże. W tegorocznej edycji postawiliśmy na konkrety czyli na p...

z tego, że tak wspaniałych prelegentów udało nam się namówić na udział w Generation Mobile 2014. Jest to konferencja którą co roku Antyweb organizuje razem z NoNoobs. Tematyką przewodnią jest oczywiście mobile i wszystko co się z nim wiąże.

W tegorocznej edycji postawiliśmy na konkrety czyli na praktyków, ludzi z doświadczeniem, firmy które żyją z mobilu czy też skutecznie wykorzystują go w biznesie.

Aby nie być gołosłownym przytoczę kilka nazw wybranych firm które wystąpią podczas marcowej konferencji: Estimote, Duckie Deck, o2, Samsung, mBank, Speed Up Venture Capital, Vivid Games, Next is Great, Polidea, Brand24, Itraff Technology, Dice+, Gazeta.pl, Transition Technologies, Dirlango, Allegro, Future Mind, Redmobile, 1APP, Senfino, SW Research, Bank Zachodni WBK.

Oczywiście będziemy też jak co roku przedstawiać wyniki dedykowanego badania Generation Mobile 2014. Zaraz później szykuje się natomiast arcyciekawa sesja z Michałem Brański i Łukaszem Wejchertem. Obaj panowie aktywnie inwestują w usługi mobilne a ostatnio połączyła ich wspólna inwestycja w Grupę Wirtualna Polska.

Przygotowaliśmy też dwie specjalne sesje w których dowiemy się jak rozwijać projekty mobilne, jakie są najważniejsze pytania na które trzeba sobie wcześniej odpowiedzieć oraz jakie problemy przy projektach mobilnych można napotykać. Wszystko od praktyków z takich firm jak Polidea, Bloxy & Next Is Great, Senfino czy Future Mind.

W osobnej sesji będziemy mieli porady dla marketerów, wydawców oraz sprzedawców gdzie w rolach głównych wystąpią przedstawiciele takich firm jak Redmobile, Gazeta.pl, Agora itp.

Program kryje jeszcze w sobie kilka niespodzianek, ale będziemy je odsłaniać sukcesywnie.

Zainteresowanych zapraszamy 24 Marca na Stadion Narodowy. Zapraszam oczywiście do rezerwacji miejsca i zakupu biletów, jeśli jesteście zainteresowani tą tematyką to nie możecie przegapić naszej konferencji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu