Facebook

Jeśli nie możecie się już doczekać nowego News Feeda na Facebooku, mamy dla Was rozwiązanie

Grzegorz Ułan
Jeśli nie możecie się już doczekać nowego News Feeda na Facebooku, mamy dla Was rozwiązanie
29

Wprawdzie sam jakoś specjalnie nie wyczekuję już tej nowości, być może dlatego, że zgłosiłem się od razu w dniu ogłoszenia, ale ileż można wyczekiwać? Jednak z zainteresowaniem skorzystałem ze znaleziska, które podesłał nam na FB nasz Czytelnik. Chodzi o rozszerzenie do Google Chrome, które zmienia...

Wprawdzie sam jakoś specjalnie nie wyczekuję już tej nowości, być może dlatego, że zgłosiłem się od razu w dniu ogłoszenia, ale ileż można wyczekiwać? Jednak z zainteresowaniem skorzystałem ze znaleziska, które podesłał nam na FB nasz Czytelnik. Chodzi o rozszerzenie do Google Chrome, które zmienia naszą tablicę na Facebooku dość wiernie odzwierciedlając nowego News Feeda.

Polecam skorzystanie z niego choćby w celu sprawdzenia czy rzeczywiście jest na co czekać i czy ewentualnie warto ją włączać, gdy przyjdzie na nas kolej. Osobiście muszę stwierdzić, że nawet ładnie to wygląda i co najważniejsze funkcjonalniej niż obecnie. Mimo, że nie ma tu wszystkich opcji, jakie będą dostępne w oryginalnym rozwiązaniu.

W tej modyfikacji dostępny jest identyczny układ głównego strumienia wiadomości czy wysuwane boczne menu z głównymi opcjami dostępu do stron, wydarzeń i nasze kontakty z czatu FB. Mamy też, prawe menu, gdzie możemy przefiltrować wyświetlane wiadomości i wybrać albo wszystkie albo ostatnie lub też tylko te ze zdjęciami.

Brakuje niestety innych opcji takich jak gry, grupy oraz pozostałych filtrów, które widać na powyższym obrazku. Są też problemy z wyświetlaniem wiadomości z grup, z których korzystam na co dzień, co w rezultacie wyklucza u mnie korzystanie z tej modyfikacji, ale dzięki niej resztki mojej ciekawości zostały w pełni zaspokojone. Myślę też, że rzeczywiście jest na co czekać i z pewnością włączę nową tablicę, gdy i na mnie przyjdzie kolej.

Rozszerzenie dostępne jest do pobrania z Chrome Web Store .

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebook