Gry

Jeden z najlepszych exclusive’ów na XOne! Rozdajemy kody na Rise of Tomb Raider

Tomasz Popielarczyk
Jeden z najlepszych exclusive’ów na XOne! Rozdajemy kody na Rise of Tomb Raider
37

Rise of Tomb Raider, czyli kolejna odsłona przygód Lary Croft zgarnął bardzo dobre recenzje i spotkał z ciepłym przyjęciem graczy. Sam grze wystawiłem z czystym sumieniem dziewiątkę, nazywając grą, dla której warto mieć Xboksa One. Teraz mamy dla Was konkurs, w którym rozdamy kody na ten tytuł. L...

Rise of Tomb Raider, czyli kolejna odsłona przygód Lary Croft zgarnął bardzo dobre recenzje i spotkał z ciepłym przyjęciem graczy. Sam grze wystawiłem z czystym sumieniem dziewiątkę, nazywając grą, dla której warto mieć Xboksa One. Teraz mamy dla Was konkurs, w którym rozdamy kody na ten tytuł.

Lara Croft to ikona gier wideo. Powstała w 1996 roku bohaterka dziś występuje już nie tylko w grach, ale również filmach, komiksach, książkach i oczywiście cosplayach. Trudno wyobrazić sobie gracza, który by nie kojarzył tej postaci. Lara stała się jednym ze stałych elementow współczesnej popkultury.

W rolę Lary Croft wcielało się wiele kobiet. Świat najbardziej kojarzy z nią Angelinę Jolie, która wystąpiła w dwóch filmach. Warto jednak pamiętać również o Shelley Blond, Judith Gibbins, Keeley Hawes i innych, które użyczyły bohaterce głosu. W Polsce rolę tę odgrywa Karolina Gorczyca, która jest bardzo pozytywnie oceniana zarówno przez recenzentów jak i samych graczy.

Tych kilkanaście gier oraz dziesiątki innych produkcji sprawiły, że Lara Croft zdobyła rzesze fanów. Założę się, że wśród czytelników Antyweba również jest kilku. Jeżeli chcecie zgarnąć jeden z trzech kodów na Rise of Tomb Raider na Xbox One, pokażcie jakimi fanami Lary jesteście. Forma dowolna. Czekamy do środy, do północy. W czwartek pod tekstem wyłonię zwycięzców.

Poniżej regulamin konkursu:

  1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 16.11.2015 r.
  2. Nagrodami w konkursie są trzy kody na grę Rise of the Tomb Raider na Xboksa One.
  3. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o. Sponsorem nagród w konkursie jest Microsoft Polska.
  4. Ci, którzy podejmą rękawicę, mają czas do środy, 18.11.2015 (do północy) na zamieszczenie pod wpisem konkursowym komentarza, w którym pokażą jak wielkim fanem Lary Croft są. Forma dowolna.
  5. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty/zdjęcia w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
  6. Zwycięzców wybierze Redakcja Antyweb. Jeśli chodzi o kryteria, to liczy się przede wszystkim pomysłowość i fajny efekt końcowy.
  7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni do 19.11.2015.
  8. Wykluczenia z konkursu: Redakcja Antyweb, nasi krewni, jak również pracownicy i współpracownicy.
  9. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczaka i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu