Microsoft

Jaki jest Windows 11? Stary Microsoft i nowe problemy

Konrad Kozłowski
Jaki jest Windows 11? Stary Microsoft i nowe problemy
4

Powstał niemały bałagan wokół nowej wersji systemu i aktualizacji, więc opisujemy nasze wrażenia i omawiamy wszystko, co dotyczy Windows 11.

Na początku października ukaże się Windows 11, ale nie wszyscy dostaną aktualizację. Każdy będzie mógł zainstalować system, ale nie każdy otrzyma późniejsze uaktualnienia. Zamieszanie wokół tego, komu uda się wgrać nową wersję jest całkiem spore, a to wzmaga dyskusję. Podobnie jak zapowiedź odłożenia wdrożenia wsparcia dla aplikacji z Androida oraz sklepu Amazon App Store. Niestety, powtarzane są wcześniejsze potknięcia Microsoftu, a jedenastka miała otworzyć nowy rozdział w historii okienek.

Windows 11 już na początku października

Czy mająca zostać udostępniona 5 października wersja Windows 11 będzie w lepszej formie, aniżeli testowane przez nas buildy? Dużych błędów nie znaleźliśmy, ale wciąż pozostało mnóstwo mniejszych niedociągnięć, które obecne są od dawna i nowy szyld pozwalał sądzić, że Microsoft się z nimi upora. Czy do początku października wystarczy firmie czasu? Nasza dyskusja jest więc nie mniej emocjonalna od tej w dniu zapowiedzi nowej odsłony Windowsa - ponownie gościem Konrad Kozłowskiego był Jakub Szczęsny.

Jaki jest Windows 11? Nasze wrażenia

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu