Moje przemyślenia

Jakby zabrakło Wam klocków LEGO, zapraszamy do Google Chrome

Grzegorz Ułan
8

Google nie mogło wymyślić lepszego sposobu na pokazanie możliwości i wydajności swojej przeglądarki jak udostępnić w niej chyba najpopularniejszą zabawę klockami, jakimi są klocki LEGO. Do dyspozycji mamy aż 8 bilionów klocków, widok platformy do budowania w 3D, możliwość jej obracania w każdym...


Google nie mogło wymyślić lepszego sposobu na pokazanie możliwości i wydajności swojej przeglądarki jak udostępnić w niej chyba najpopularniejszą zabawę klockami, jakimi są klocki LEGO.

Do dyspozycji mamy aż 8 bilionów klocków, widok platformy do budowania w 3D, możliwość jej obracania w każdym kierunku, wybór kolorów, wielkości i rodzaj klocków.

Na tę chwilę możemy wybrać sobie jedną z lokalizacji dla naszej budowli na mapie Australii. W przyszłości mają się pojawić mapy innych krajów. Nasze dzieła możemy zapisać i udostępnić na swoim profilu w Google Plus lub poprzez link, oczywiście po uprzedniej akceptacji naszej budowli przez LEGO.

My dodaliśmy swoją cegiełkę na mapie w Sydney:)

Myślę, że to ciekawa inicjatywa i niezła frajda dla tych najmłodszych, którym zawsze brakuje klocków, tutaj znajdą nieograniczoną wręcz możliwość konstruowania swoich dzieł, rozwijając dzięki temu swoją kreatywność i pomysłowość.

Adres strony.


http://youtu.be/BQnRIRSvHJg

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Chromelego