Artykuł sponsorowany

Jak wybrać najlepszy smartfon dla siebie?

Krzysztof Rojek
Jak wybrać najlepszy smartfon dla siebie?
9

Dzisiejszy rynek smartfonów pełen jest modeli, które różnią się od siebie wyglądem, możliwościami oraz cenami. Wszystko dlatego, żebyśmy mogli wybrać urządzenie najlepiej dopasowane do naszych potrzeb.

Każdy z nas jest nieco inny. Jedni są wyżsi, inni niżsi. Jedna osoba będzie wolała kuchnie azjatycką, druga – włoską. Jedni uwielbiają podróżować, podczas gdy część osób woli zostać w domu. Każdy z nas jest unikatowy i nie ma w tym absolutnie nic negatywnego. Różnorodność jest jedną z najlepszych rzeczy i dzięki niej świat jest o wiele lepszym miejscem.

Jednocześnie jednak, w parze z dużą różnorodnością ludzi idzie fakt, że każdy ma własne potrzeby. Osoby, które lubią aktywnie spędzać czas i podróżują będą chciały czegoś innego od tych, które spędzają dużo czasu w pracy. Osoby o artystycznym usposobieniu będą potrzebowały czegoś innego niż te, które kalkulują wszystko na chłodno, i tak dalej, i tak dalej. Odnosi się to do wszystkich dziedzin życia – od ubioru, przez wyposażenie mieszkania, po gadżety i urządzenia, z których korzystamy.

Dziś na szczęście każdy z nas ma bardzo duży wybór, jeżeli chodzi o to, co chce kupić. Najlepiej widać to w przypadku takiej marki smartfonów jak Samsung, która w swoim portfolio posiada szereg różnych modeli, dostosowanych do potrzeb i preferencji różnych osób. Oto, co wyróżnia jego poszczególne modele i kto powinien się nimi zainteresować.

Samsung Galaxy S23

Samsung to jedna z najpopularniejszych marek na świecie, więc naturalnie jego flagowa linia smartfonów powinna wyznaczać standardy dla wszystkich innych urządzeń. I tak właśnie od lat jest z serią Galaxy S. Model Samsung Galaxy S23 to superflagowiec, który przeznaczony jest dla osób, które nie chodzą na kompromisy. Jeżeli komuś zależy na posiadaniu jednego z najmocniejszych urządzeń na rynku – Samsung Galaxy S23 jest dla niego.

Smartfon został bowiem wyposażony we wszystkie najlepsze w serii Galaxy komponenty. Mamy tu ekran Dynamic AMOLED z odświeżaniem 120 Hz, świetnymi (jak to w smartfonach Samsung Galaxy) kolorami i jasnością na poziomie aż 1600 nitów. Pod maską urządzenie napędza procesor Snapdragon 8 gen 2 for Galaxy, zapewniający niesamowicie wysoką wydajność, ale i pozwalający osiągnąć bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Tradycyjnie dla tej marki mamy tu też świetne aparaty, w których firma mocno postawiła m.in. na fotografię nocną (tzw. nightograpy) dzięki czemu Samsung Galaxy S23 to jeden z najlepszych kompanów do uchwycenia scenografii po zmierzchu. To wszystko okraszone jest eleganckim, minimalistycznym wyglądem, który sprawia, że smartfon wygląda zarówno estetycznie, jak i profesjonalnie. Nic więc dziwnego, że to dobry pomysł na prezent dla osób szukających urządzenia, na którym będą mogły polegać w każdych warunkach.

Samsung Galaxy Z Fold5

W dzisiejszym świecie coraz więcej rzeczy załatwiamy korzystając ze smartfonu. . Aplikacje robią się coraz bardziej zaawansowane, a nasze życie w ciągłym biegu sprawia, że często wygodniej jest wykorzystać smartfon nie tylko do rozrywki, ale też – do pracy. Odpowiedzią na te potrzeby jest urządzenie, które w jednej chwili jest w stanie zmienić swoje rozmiary w taki sposób, by pozwolić nam na więcej.

Mowa tu oczywiście o modelu Samsung Galaxy Z Fold5, który jest w stanie za pomocą jednego ruchu zmienić się ze smartfonu w tablet, zapewniając dużo większą, 7,6 calową przestrzeń roboczą. Do czego można ją wykorzystać? Jeżeli mówimy o rozrywce, to na większym ekranie dużo wygodniej ogląda się treści, takie jak filmy czy seriale, duży ekran to większa powierzchnia do rysowania czy notowania oraz grania, co na większej matrycy jest nie tylko wygodniejsze, ale i same gry prezentują się dużo lepiej.

Jeżeli mówimy o pracy, duży ekran Galaxy Z Flip5 pozwala korzystać z trzech aplikacji równocześnie, co znacznie ułatwia wielozadaniowość.. Ekran możemy złożyć pod dowolnym kątem, dzięki czemu Samsung Galaxy Z Fold5 sprawdzi się również jako narzędzie do prowadzenia wideokonferencji, spotkań online oraz, dzięki swojej wodoodporności (IPX8), także znakomity partner do pracy w terenie. Samsung Galaxy Z Flod5 to tak naprawdę tablet w naszej kieszeni, co daje wiele możliwości tym, którzy chcą wykorzystać swój smartfon do maksimum i dla których telefon przejmuje część zadań tradycyjnego peceta.

Samsung Galaxy A54

Czy „dobre” musi oznaczać „drogie”? Absolutnie nie. Samsung, mając w portfolio wiele urządzeń wyprzedzających swoje czasy, wykorzystuje innowacje, by czynić technologię dostępną dla wszystkich, przenosząc często flagowe funkcje do urządzeń o przystępnej cenie. Świetnym przykładem tego jest Samsung Galaxy A54, będący przedstawicielem jednej z najlepiej sprzedających się serii urządzeń tego producenta.

Galaxy A54został wyposażony we wszystko, co jest potrzebne osobie aktywnej, która dużo korzysta ze swojego smartfonu. Mamy więc tu świetny ekran Super AMOLED 120 Hz z technologią HDR 10+, dzięki której treści oglądane na telefonie będą wyglądały świetnie. Mamy tu wydajny procesor 5G, 8 GB pamięci RAM oraz 128 bądź 256 GB miejsca na dane, co sprawia, że telefon zawsze będzie szybko i sprawnie reagował na to, co będziemy chcieli zrobić.

Co więcej – mamy tu też opracowany przez markę Samsung zestaw aparatów z flagową technologią zdjęć nocnych, dzięki czemu nie musimy obawiać się robienia tym smartfonem zdjęć po zmierzchu. Duża bateria o pojemności 5000 mAh sprawi natomiast, że nie będziemy musieli się martwić, że Nasze urządzenie rozładuje się w ciągu dnia.

Samsung Galaxy A54 to więc urządzenie dla wszystkich tych, którzy wiedzą dokładnie, czego chcą od swojego smartfonu i szukają najlepszej wartości za wydane przez siebie pieniądze.

Samsung Galaxy Z Flip5

Współczesny smartfon to nie tylko narzędzie – to także sposób na wyrażenie siebie. A nie ma lepszego telefonu, który pozwala na personalizację niż Samsung Galaxy Z Flip5. Do urządzenia możemy dobrać cały szereg różnych akcesoriów, ale i sam smartfon pozwala na naprawdę wiele. Duży, zewnętrzny ekran to miejsce dla ulubionych widgetów czy animowanych tapet, których codziennie przybywa.

 

Oprócz tego Samsung Galaxy Z Flip5, dzięki swojemu zawiasowi, jest odpowiedzią dla wszystkich tych, którzy uważają, że dziś smartfony stały się za duże. Dzięki niemu możemy mieć w rękach pełnowymiarowy smartfon, który po złożeniu spokojnie zmieści się do małej kieszeni w spodniach, albo – do niewielkiej torebki. Co więcej, funkcja składania nie sprawia, że tracimy tu cokolwiek z jego funkcjonalności. Wciąż mamy tu flagowe podzespoły, jak ekran z wysokim odświeżaniem czy ultrawydajny procesor. Można powiedzieć nawet, że składanie dodaje kilka funkcjonalności, jak możliwość robienia sobie portretów w dowolnym miejscu poprzez postawienie telefonu i odgięcie jego ekranu, a także – wysokiej jakości selfie przy wykorzystaniu aparatu głównego i podglądu na zewnętrznym ekranie.

 

Samsung Galaxy Z Flip5 jest więc smartfonem dla osób aktywnych, które lubią nietypowe rozwiązania i dla których telefon jest ważnym elementem ich własnego stylu.

A który Samsung Galaxy jest dla Ciebie?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu