Seriale

Ten film i serial mogą przekonać Was do subskrypcji Amazon Video

Konrad Kozłowski
Ten film i serial mogą przekonać Was do subskrypcji Amazon Video
7

Jack Ryan i Wonder Wheel to dwie nadchodzące produkcje od Amazon Studios. Seria o analityku CIA i film Woody'ego Allena będą miały premierę już niedługo. Zobaczcie pierwsze zapowiedzi.

Jack Ryan - serial Amazonu zapowiada się świetnie

Któż by przypuszczał, że nadejdzie czas, w którym będę mógł w ramach jednego tekstu używać słów Amazon i film lub serial. Ale stało się - Amazon Studios to teraz bardzo poważny gracz w branży filmowej, o czym przekonałem się kilkukrotnie chłonąc takie serie jak Bosch, Goliath czy Tin Star. Jedną z nadchodzących produkcji jest ta pt. Jack Ryan oparta o postać stworzoną przez Toma Clancy'ego, autora m. in. Polowania na Czerwony Październik, Czasu Patriotów i serii Splinter Cell. W serialu Amazonu, Jacka Ryana zagra John Krasinski, znany najlepiej jako Jim z The Office. Do tej pory nie wiedzieliśmy zbyt wiele o samej produkcji, ale dzięki najnowszemu klipowi mamy już pewien obraz tego, czego będzie można się spodziewać. Jack Ryan jest analitykiem CIA, który rozszyfrowuje system komunikacji terrorystów i zostaje wciągnięty w działania w terenie.

Nowy zwiastun Tom Clancy's Jack Ryan (8/10/2017)

Wonder Wheel od Woody'ego Allena

Gdy wymieniam produkcje Amazonu nie mogę nie wspomnieć o Kryzysie w sześciu scenach (Crisis in Six Scenes) Woody'ego Allena. Rzekomo Allen nie był w pełni świadom faktu, że zgodził się nakręcić serial dla firmy z Seattle, dlatego zrobił to, co robi najlepiej - wyprodukował film, który został podzielony na 6 części. Proste, prawda? Tym razem jednak nie dojdzie do takiego zamieszania, bo Allen wraca z typowym dla siebie daniem. Akcja Wonder Wheel będzie toczyć się w latach 50 ubiegłego wieku na Coney Island. W rolach głównych zobaczymy Kate Winslet, Justina Timberlake'a i  Juno Temple.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu