AntyTeka

Jak oni mieszkają, czyli domy bogaczy z IT

Maciej Sikorski
Jak oni mieszkają, czyli domy bogaczy z IT
10

Kilka dni temu pisałem o ciekawym przypadku miliardera sypiającego kątem w domu znajomego. Miliarder to Elon Musk, a gospodarzem, również miliarderem, jest Larry Page, CEO Google. Tego ostatniego zaistniała sytuacja bawi, przyznam, że mnie trochę też. Stwierdziłem we wpisie, że w innych branżach tak...

Kilka dni temu pisałem o ciekawym przypadku miliardera sypiającego kątem w domu znajomego. Miliarder to Elon Musk, a gospodarzem, również miliarderem, jest Larry Page, CEO Google. Tego ostatniego zaistniała sytuacja bawi, przyznam, że mnie trochę też. Stwierdziłem we wpisie, że w innych branżach takie rzeczy chyba nie są możliwe. Zaznaczyłem jednocześnie, iż szychy ze świata IT nie żyją w ascezie - oni także potrafią wydawać pieniądze na przyjemności. Przykładem ich domy.

Wpis z serii AntyTeka, więc przekieruję Was w inne miejsce. Konkretnie do Business Insidera, w którym opublikowano zestawienie posiadłości ważnych figur z branży nowych technologii. Zestawienie nie jest świeże, ma już kilka kwartałów, w tym czasie pewnie pojawiło się kilka ciekawych pozycji. Wątpię jednak, by spis uległ całkowitej dezaktualizacji. Tym samym, nadal można się z niego dowiedzieć, jak mieszkają możni i potężni z sektora, który najbardziej nas interesuje.

Na liście znajdziemy osoby bardzo rozpoznawalne, prawdziwe legendy tego biznesu, jak i ludzi, których nazwiska nie są powszechnie znane. Zwłaszcza w Polsce. Z posiadłościami też jest różnie - niektóre domy wyglądają zwyczajnie, ale nie wiemy, co znajduje się w środku, jak duża jest działka i przede wszystkim gdzie znajduje się dom - w wielu przypadkach cena działki jest pewnie spora, bo to atrakcyjna okolica zamieszkana przez bogaczy. Polecam przejrzeć spis, znajdziecie w nim m.in. osoby wspomniane we wstępie. I ich posiadłości rzecz jasna.

https://youtu.be/AB11M7fXDd4?t=1m37s

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

domMajątek