Muzyka

Jabra Elite 75t i Active 75t w nowej odsłonie. Z bezprzewodowym etui ładującym

Piotr Kurek
Jabra Elite 75t i Active 75t w nowej odsłonie. Z bezprzewodowym etui ładującym
0

Jabra wprowadza na rynek „odświeżone” słuchawki z serii 75t. Już wkrótce będziecie mogli je kupić w wersji z bezprzewodowym etui ładowanym indukcyjnie.

Bezprzewodowe słuchawki douszne charakteryzują się przede wszystkim wygodą i niewielkimi rozmiarami — zarówno samych słuchawek, jak i etui, które pozwala na szybkie ich naładowanie. Jednak w wielu przypadkach brakuje jednej istotnej funkcji — bezprzewodowego ładowania samego etui. Tu wciąż trzeba posiłkować się tradycyjnym kablem. Tak też jesr w przypadku bardzo dobrze ocenianych Jabra Elite 75t i Active 75t. Recenzję Jabra Elite 75t możecie przeczytać na Antyweb — wersja Active skierowana jest do osób bardziej aktywnych fizycznie i sportowców. Mają certyfikat IP57 i, jak podaje producent, jeszcze lepiej trzymają się ucha. Choć w obu przypadkach otrzymaliśmy nowe, wygodniejsze pudełeczko, tak nadal nie oferowało ono bezprzewodowego ładowania. Do teraz. Jabra poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowych wersji tych obu modeli, które pozwolą na wygodniejsze ładowanie etui bez konieczności sięgania po kabel — wystarczy ładowarka indukcyjna.

Zobacz też: 50 godzin na jednym ładowaniu. Bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite 45h trafiają do Polski

Jabra Elite 75t i Active 75t z bezprzewodowym etui ładującym. Wygodne ładowanie indukcyjne w popularnych słuchawkach

Jednak za wygodę korzystania z bezprzewodowego etui ładowanego indukcyjnie przyjdzie trochę dopłacić. Jabra Elite 75t z tego typu etui kosztować będzie 899,99 zł (cena w oficjalnym sklepie Jabra). Za model z tradycyjnym pudełeczkiem zapłacicie teraz w wielu sklepach 629 zł więc różnica jest spora. Nieco więcej zapłacicie, jeśli zdecydujecie się na zakup sportowego wariantu Jabra Active 75t. Te w oficjalnym sklepie kosztują 999,99 zł. Nie sugerujcie się jednak tymi kwotami. W popularnych sklepach z elektroniką będą one nieco niższe. 

Zobacz też: Recenzja Jabra Evolve2 85. Czy takie są właśnie idealne słuchawki do biura?

Niestety nie wiadomo, czy w ofercie sprzedażowej pojawią się same bezprzewodowe etui do obu modeli. Taki ruch byłby atrakcyjny dla osób, które posiadają już Jabra Elite 75t lub Active 75t i chciałyby skorzystać z wygody bezprzewodowego ładowania pudełeczka bez konieczności kupowania nowych słuchawek. Jeśli jednak szukaliście tych słuchawek i jesteście w stanie dopłacić różnicę, to warto wziąć wersję z bezprzewodowym etui ładującym — tym bardziej jeśli korzystacie na co dzień z ładowarek indukcyjnych.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu