Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Polska

Iphonowe szaleństwo

GM
Grzegorz Marczak
12

Iphone to taki telefon, którego ceny w żaden logiczny sposób nie da się usprawiedliwić. Iphone to również przykład produktu, który przyciąga swoim wyglądem bo wszyscy przecież wiemy, że "ładniejsze działa lepiej". Iphonowe szaleństwo zaczęło się w Polsce niemal natychmiast po tym jak pierwsze szt...

Iphone to taki telefon, którego ceny w żaden logiczny sposób nie da się usprawiedliwić. Iphone to również przykład produktu, który przyciąga swoim wyglądem bo wszyscy przecież wiemy, że "ładniejsze działa lepiej".

Iphonowe szaleństwo zaczęło się w Polsce niemal natychmiast po tym jak pierwsze sztuki tych telefonów zostały sprzedane w US. Na allegro kwitnie sprzedaż tych telefonów, a handlarze prześcigają się w proponowaniu klientom coraz bardziej atrakcyjnych cen.

Zawsze jednak na allegro znajdą się perełki, oto na przykład jeden ze sprzedawców oferuje nam nowy model (16Gb) Iphone w atrakcyjnej cenie 2690 PLN !! (2205 netto) - trzeba przecież mieć fantazje. Nasz sprytny sprzedawca zamierza zarobić na jednej sztuce telefonu około 100% - czyż można wymarzyć sobie lepszą marżę ?


Iphone za 2690 PLN czy to tyle samo co 500 USD ?

To jednak nie koniec szaleństwa z iphonem na allegro, kolejne ciekawe ogłoszenie dotyczy tym razem serwisu internetowego, którego autor wycenił na 30 tysięcy PLN. Co w tym serwisie jest takie unikalnego ? - autor aukcji twierdzi, że domena iphoners.pl.Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: