Telekomy

Piekło zamarzło… iPhone'y pojawią się w ofercie Plusa

Grzegorz Ułan
Piekło zamarzło… iPhone'y pojawią się w ofercie Plusa
15

Długo to trwało, ale jak to mówią - lepiej późno niż wcale. Plus poinformował właśnie o specjalnej ofercie, która ma pojawić się na początku maja, a której bohaterem mają być smartfony iPhone 13 Pro.

Rozmowy Plusa z Apple na temat udzielenia certyfikacji temu operatorowi trwały bardzo długo. Nie wiem na ile sprawę przyspieszyła interwencja jednego z posłów, co opisywaliśmy Wam na początku tego roku w tekście: Czy można winić Plusa za brak 5G w iPhone 12 i 13? Zastanówmy się wspólnie.

Niemniej temat jest już dopięty, Apple udzieliło Plusowi certyfikacji i smartfony iPhone działające w sieci tego operatora otrzymały wsparcie dla następujących funkcji :

  • 5G,
  • eSIM,
  • FaceTime over Cellular,
  • LTE,
  • Personal Hotspot.

Co ważne, 5G Plusa obsługują już wszystkie modele iPhone 12 i 13 oraz iPhone SE (3-ciej generacji), do tego nie powinna już sprawiać problemów konfiguracja ustawień MMS oraz hotspotu na tych urządzeniach - wymagana aktualizacja do wersji iOS 15.4 i ustawień operatorskich.

Smartfony iPhone, słuchawki Air Pods oraz akcesoria Apple będą dostępne w sprzedaży w pierwszych dniach maja br. w salonach oraz sklepie internetowym Plusa. Klienci otrzymają całkowicie innowacyjną i wyjątkową formułę, w jakiej będą mogli zakupić swojego iPhone - szczegóły wkrótce.

To duża nowość w Plusie, więc czeka nas oferta, która zapowiadana jest jako innowacyjna i przygotowana w specjalnej formule. Na grafice promującej nową ofertę widać iPhone 13 Pro, ale operator zapowiada, że pojawią się w niej też słuchawki Air Pods oraz inne akcesoria Apple, które będzie można zakupić już na początku maja.

Jeśli chcecie być o niej poinformowani w pierwszej kolejności, możecie się zapisać na  listę chętnych na stronie plus.pl/iphone.

Źródło: Plus.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu